Chceš EXTRA porci mojí transformační energie?

Víš, že na to máš a je jen otázkou času, kdy toho dosáhneš? Chceš se dostat co nejdál za co možná nejkratší dobu? Nebojíš se do sebe investovat velmi vysoké částky, protože moc dobře víš, že čím víc do sebe investuješ, tím víc si budeš umět vydělat?
Jsi stejně jako já do všeho hrrrrr a už teď je pozdě? Jsi odvážná a ničeho se jen tak nezalekneš?
Bombaaaa! Tak přesně pro tebe je moje mastermind.

Žereš mě, žereš svoje pokroky a chceš toho víc?

Já vím, jak návykový je úspěch. Vím, že jakmile jednou roztočíš to kolo seberozvoje a zbohatnutí, už nevede cesta zpět. Žereš moji energii a dává ti to, co učím smysl? Už sis objednala některý z mých online programů, ať už příručku pro investory do nemovitostí a nebo můj komplexní kurz Z nuly na milion do půl roku a chceš jít víc do hloubky? Chceš toho umět co nejvíc?
Já tě to ráda naučím. Lačním po tom, předávat své zkušenosti dál. Ale nerada hážu hrách sviním. Víš jak, nerada plýtvám energií tam, kde se to míjí účinkem. Nejsem holka pro každého, jsem pro VIP!

Nebojíš se do sebe investovat?

Víš, že čím víc se toho naučíš, čím víc budeš chápat problematiku vydělávání peněz, tím více si dokážeš těch peněz potom obstarat? Tady to není jako ve škole, kdy dloooouhé roky studuješ, aby ses potom plahočila v zaměstnání za pár šupů. Díky mojí mastermind se ve velmi krátké době naučíš věci, co se jiná Máňa nenaučí za celý život. Kdo je Máňa? To je každá holka,
co zapomněla na své sny a zná jen plotnu, práci a ubíjející pomoc ostatním. Jenže pomáhá tolik všem okolo, že na sebe zapomíná. Já tou Máňou taky kdysi byla. A vidíš! Teď si sama dokážu obstarat miliony korun a to díky mému nastavení mysli, podnikání a investování do nemovitostí. Neboj se, o všechno, co vím, se s tebou ráda podělím.
Čekej od toho všechno, jen ne nudu a prázdné kydy, které tě nikam neposunou

S nikým a ničím se nemažu!

Jsem rázná a velmi akční, takže jestli stojíš na začátku, nebo ses zasekla někde uprostřed, můj přístup ti bude vyhovovat. Znám všechny tvoje strachy, protože sama jsem je měla. Ale nyní jsem volná jako pták na obloze. Už mě nesvazují různé strachy, protože jsem pochopila, že STRACH JE NA HOVNO! Jenom tě brzdí v dosahování tvých snů a cílů.
Mám techniky, jak se jich zbavit. Se vším ti pomohu a poradím a předám ti všechny svoje zkušenosti!

Co moje MASTERMIND obnáší?

 • Pravidelný osobní koučink a mentoring
  Vše, s čím se aktuálně potýkáš, spolu pořešíme intenzivně a do hloubky. Každý týden se spolu spojíme prostřednictvím nějaké video aplikace v předem dohodnutý čas. Můj čas bude v tuto chvíli jen tvůj.
 • Osobní rozvoj, vztahy, podnikání, investování
  Ve svém životě už jsem toho zažila fakt hodně a sama jsem se musela vyrovnat s mnoha nehezkými situacemi. Jsem především člověk a tak přesně vím, jaké problémy možná také řešíš. Naše online setkání tedy mohou být vedena na výše uvedená témata.
 • Délka trvání? Dostatečná! :)
  Nic se nestane přes noc. A někdy je potřeba něco opakovat tak dlouho, až dokud to nepochopíš, zatímco jiné věci ti budou jasné už při první větě. Vím, o čem mluvím. Také jsem v některých věcech natvrdlá a sama se potom sobě směju, co jsem na tom jako nechápala! :) Délka našich setkání bude 12 měsíců. To je tedy jeden celý rok v mé velectěné společnosti a to už bys musela být úplný antitalent, abych z tebe nevykřesala tvoji nejbáječnější VIP verzi.
 • Frekvence setkání?
  Jednou za týden. Chci, aby sis čas strávený se mnou užila. Chci, aby ses na tento čas těšila. Chci, aby ses do přeměny tvého ,,chudinkovského já,, na tvoji VIP verzi opravdu ponořila. Chci, abys tím úplně žila... A tak se budeme setkávat pravidelně týden co týden. Stanu se součástí tvých běžných dnů, protože bohatství, spokojenost a peníze, to vše pro tebe po skončení mastermind bude tak běžné, že nebudeš chápat, kam jsi se za pouhý rok posunula. Myšlením i stavem tvého bankovního konta. Za tím si stojím!!!
 • Osobní setkání? Kde jinde než ve wellness!
  Věřím, že v průběhu naší spolupráce se o sobě dozvíme mnoho věcí. Naše předávání bude vzájemné. Ty řekneš něco mně a já na oplátku tobě. A přesně o tom to je. Osobnostní růst je o sdílení, učení se, prozkoumání myšlení někoho, kdo už je dál než ty, na místě, kde chceš taky být. Je to spolupráce. Není to o tom, že budeš hodiny a hodiny poslouchat nějaké suchopárné kecy. Budeme spolu mluvit jako dvě kamarádky. ŠKOLA HROU a BAVIT SE PŘEDEVŠÍM! Pochopíš, jak myslí úspěšný člověk a uvědomíš si, že krůček od toho, stát se jím taky, je jen malinkatý. Pravděpodobně si budeme po skončení mastermind natolik blízké, že osobní setkání bude jen milým vyústěním. Na konci se tak můžeš těšit na společný víkendový výlet ve wellness plný rozmazlování, který ode mě dostaneš jako dárek. Protože přesně to si zasloužíš!

MASTERMIND není pro každého!

Jelikož můj čas není nafukovací a moje nervy bezbřehé, mastermind nabízím pouze omezenému počtu žen. Do této úzké a velmi specializované spolupráce jsem schopná každý rok přijmout pouze několik málo výjimečných žen.
V čem? V tom, že mají bezmeznou důvěru ve svoje schopnosti a ve mě, jako jejich mentorky.

Tuto službu nikde nepropaguji a jediná možnost, jak se o ní můžeš dozvědět tedy je, že mě dlouhodobě sleduješ a moje energie je ti blízká. Asi jsi pochopila, že můj čas je drahý a že informací, jak tě brzo dovést k bohatství mám požehnaně, takže pokud máš odvahu, ozvi se mi přes kontaktní formulář a můžeme se domluvit. Mám svoje záliby, svůj život, svoje podnikání a svoje investice. Ráda se s tebou o všechno podělím, ale jen pokud jsi...

 • Účastnicí některého mého programu
 • Totálně nahajpovaná TEĎ hned odstartovat změnu tvého života
 • Ochotná tvrdě na sobě a svém novém podnikání a investování pracovat
 • Silná žena, která ví, co chce, a nebude mi fňukat, že něco nedokáže
 • Ochotná do sebe investovat vysoké částky, protože víš, že čím víc do sebe investuješ, tím více peněz si dokážeš svým podnikáním sama obstarat
 • Ochotná věnovat tvému přerodu v bohatou a spokojenou ženu čas a energii
 • Schopná mi důvěřovat, že vím, co dělám!