Chcete zažít úspěch na vlastní kůži?

Úspěšní jste, pakliže si můžete dělat, co chcete. Nejste limitováni ani časem, ani penězi. Můžete vstávat kdy se vám zlíbí a můžete svůj den prožít přesně tak, jak toužíte.

Stejně tak jako já, ani můj kurz není pro každého. Už když jsem jej tvořila, představovala jsem si svoje ideální klienty.

Jsou to lidé, kteří PROSTĚ VÍ. Ví, že je potřeba máknout, pakliže chtějí dosáhnout svého cíle - BOHATSTVÍ!

Když jste bohatí, jste totiž volní. Už nemusíte svůj čas vyměňovat za peníze a můžete si dovolit pracovat jen pro radost. Můžete si dopřát ten luxus, že ze dne na den odjedete na druhý konec světa, aniž by vás někdo postrádal. Můžete si práci rozvrhnout tak, aby vás bavila a necítili jste vyhoření, jako můžete cítit v dosavadní práci.

Ostatně i proto zřejmě čtete tyto řádky. Kdybyste totiž byli zcela spokojení, zřejmě byste neměli potřebu pídit se po něčem, co vám přinese svobodu.

Práci můžete střídat s obdobím, kdy prostě jen lenošíte. Nikdo vám nediktuje, kdy a kde máte být, protože jste to vy, kdo si vše nastavil a zorganizoval tak, aby byl spokojený.

Když jste bohatí, jedním z vašich hlavních zdrojů příjmu je pasivní příjem. Je to příjem, kdy peníze k vám proudí, aniž byste pro to museli nějak výrazněji hnout prstem. Může to být příjem z pronájmu nemovitostí, tak jako je to u mě. Nebo to může být příjem z online podnikání a to už záleží zcela na vás, jaké dary v sobě máte a jaké zkušenosti a vědomosti toužíte světu nabídnout.

Já si vybrala cestu, která je mému srdci nejbližší. A sice - předávání svých bohatých zkušeností s podnikáním a pomáhání druhým na jejich cestě v dosahování jejich cílů.

Tyto vlohy jsem v sobě měla od malička, jen jsem je neuměla správně využít ve svůj prospěch a tak jsem neúnavně radila a pomáhala a zachraňovala všechny okolo, až jsem z toho jak se říká vyhořela. Samozřejmě, nejen z toho. Prostě se v jedno období sešlo několik okolností, které mě dostaly na kolena.

Zachránil mě právě pasivní příjem. Díky němu jsem nemusela nějaký čas vůbec nic dělat a dát si svůj život do pořádku. Spoustu věcí a lidí jsem z něj musela vyházet a některé věci přeorganizovat a ohromně se mi ulevilo.

Začátkem roku 2021 se v mém životě začaly v abnormální míře vyskytovat různá znamení a symboly a taky intuice se neodbytně hlásila o solovo.

Prostě nebylo pochyb, že si mám vytvořit svoje stránky a začít psát blog, ač předtím jsem o tom NIKDY v životě neuvažovala, už z důvodu toho, že jsem si vždy chránila soukromí a se svými pocity a životem jsem se nikdy nikomu neměla potřebu svěřovat! Přesto jsem však neomylně věděla, že MUSÍM začít.

Nechápala jsem proč, ale udělala jsem to. Další nápověda ve formě různých znamení mě dovedla až k tomu, že jsem napsala svoji první knihu o tom, jak jsem se stala milionářkou. Knížka se jmenuje Jak se z milionové holky milionářka stala a najdete ji na mých stránkách, kde si ji můžete volně stáhnout.

Naleznete v ní zejména CO mě přimělo k tomu, začít se konečně starat především o svoje blaho, ne blaho a růst ostatních. Najdete v ní i konkrétní příběh, co se odehrálo v mojí mysli a zejména, co jsem udělala, abych získala svůj první pasivní příjem.

Za spoustu věcí ve svém životě vděčím náhodě, jak by mnozí řekli. Já však vím, že je to poslouchání svojí intuice, chcete-li srdce, co mě přivedlo až sem.

Psaní a svěřování se vůbec mě chytlo a tak jsem nedlouho poté napsala svoji druhou knihu. Cena za ni je absurdně směšná, když vezmete v potaz, že díky ní pochopíte a naučíte se takové informace, které vás dovedou k milionům a k vytouženému pasivnímu příjmu! Do této knihy jsem shrnula všechny svoje dosavadní zkušenosti s investováním do nemovitostí.

Vlastním několik druhů nemovitostí a souhrnně mi nesou moc pěkný pasivní příjem. Takový, že bych už nemusela vůbec pracovat, přesto bych si krásně žila. Dokázala jsem to ve svých pouhých 32 letech!

Jelikož vím, že bohatství si můžete do života přitáhnout nejen prací a investováním, ale i vnitřním nastavením s pomocí vesmírných sil, začala jsem pracovat na dalším vzdělávacím projektu, tentokrát kurzu. Tento se soustředil na tu druhou variantu zbohatnutí. V průběhu vytváření tohoto kurzu jsem však najednou pocítila, že se chci prozatím vydat jiným směrem.

Cítila jsem, že doba je zlá a že byste raději uvítali něco, co vám poskytne PŘESNÉ návody vycházející z mojí 15leté úspěšné podnikatelské praxe, které i vás zakrátko dovedou k prvnímu milionu. Samozřejmě, budete muset máknout, ale to už jste určitě pochopili, protože mě sledujete a víte, že já miluju práci a ráda mám vše zaslouženě! :)

Dala jsem se do vytváření kurzu, kde se dozvíte přesné návody, tipy a moje vychytávky, díky kterým generuji každý rok milionové zisky.

Není to žádné kouzlo, je to jen soustavná práce. Jak ale víte, ne každá práce přináší skvělé výsledky. Dokonce se dá říci, že když dva dělají totéž, není to totéž. A tak mohu být svědkem, že zatímco já skvěle prosperuju, ,,konkurent,, který to dělá ,,skoro,, stejně na tomtéž místě, jde od desíti k pěti. Nedaří se mu. Vydělá sotva na pokrytí svých nákladů. Dokonce propadnul i do dluhové pasti.

CO tedy děláme jinak?

Naučím vás to! Řeknu vám úplně všechno!!!

Vydělávat milióny je snadné, když víte, jak na to! Já to vím. A ráda se o to podělím.

Není mým záměrem spolupracovat s kdekým a prodávat kurzy jako na běžícím páse za směšnou cenu.

To by nepomohlo ani vám, ani mě. Ze zkušenosti vím, že co člověk nabyde příliš lehce, toho si neváží. Proto jsem nasadila cenu takovou, aby odradila věčné odkládače a začátečníky a taky ty, co střídají jeden kurz za druhým, ve snaze být moudřejší, avšak rady od zkušenějších se jim stejně jaksi nedaří aplikovat a tak jsou odsouzeni k věčným začátkům a ne moc valným koncům.

Cena za můj kurz Z nuly na milion do půl roku je však z mého pohledu až směšně nízká. S ohledem na to, aby si kurz mohl dovolit opravdu každý. Cena pravděpodobně půjde nahoru, takkže se vstupem příliš neotálejte!

Andreo, jestli chceš pomáhat druhým, nejdříve se postarej sama o sebe!

Vždycky jsem patřila k lidem, kteří v sobě mají přirozenou potřebu pomáhat druhým. A tak jsem každému pořád jen pomáhala, až jsem z toho vyhořela. Pomohl potom někdo mně? Ale kdeže! :)

Více o mém příběhu si můžete přečíst v mé knize Jak se z milionové holky milionářka stala...

Došla jsem k tomu názoru, že nejdříve musí člověk pomoci sám sobě být v naprostém souladu se sebou samým a necítit žádný nedostatek. Ani duševní, ani materiální.

Řečeno jinak...

Staňte se natolik zkušenými lidmi, kteří svoje strachy, překážky, bloky, traumata a bolesti překonali, abyste byli kompetentní osobou schopnou opravdu pomáhat! Jedině tak se stanete vůdcem, jehož energii budou druzí nadšeně následovat a budou mu opravdu ochotni naslouchat. Jedině tak druhým skutečně pomůžete!

Kdo druhému nejlépe pomůže? No přece ten, kdo si prošel cestu před tím, komu chce pomáhat. 

Tak třeba...

Jak mohu radit druhým lidem se zbohatnutím, když sama mám pořád určité bloky, které mě samotnou brzdí?

Víte, peníze mi dříve způsobovaly těžkou hlavu. Bála jsem se jich. Bála jsem se, že nezvládnu tu zodpovědnost, kdybych je náhodou měla. A ony to cítily. Věděly, že se jich bojím, a tak se zdráhaly přijít v takové míře, jaká by pro mě byla uspokojivá. Cítily, že je na jednu stranu toužím mít, ale zároveň jsem kladla odpor tím, že jsem do vesmíru vyzařovala pocit, že si je nezasloužím.

Ach ta bláhovost! Sice jsem podnikáním vždycky hezky vydělávala, ale přesto ne tolik, kolik bych si opravdu zasloužila. Taky jsem dřela zbytečně až moc, šlo to s větší lehkostí. Teď už to vím.

Měla jsem pořád pocit, že je musím mít zaslouženě, že musím hodně hodně dřít. Byla jsem tak naučená od rodičů. Že pokud chci mít peníze, musím makat. A tak jsem makala. Dlouhé roky jsem velmi tvrdě fyzicky i psychicky pracovala. A zároveň šetřila.

Až po dlouhých letech jsem zjistila, že mohu zvolnit a svoje podnikatelské aktivity si uspořádat tak, aby mi to vyhovovalo. Abych se nepředřela, byla spokojená v osobním životě a přesto vydělávala ještě víc, než kdy předtím.

Jednou se ke mně dostala informace o pasivním příjmu. Myšlenka se mi líbila a tak jsem se rozhodla, že si také vytvořím pasivní příjem díky nákupu investičních nemovitostí.

Do té doby mi o této možnosti nikdo neřekl. Rodina nikdy neinvestovala. Přátelé taky neinvestovali. Ti ani neměli z čeho. Většina se totiž potácela od výplaty k výplatě.

Uvědomila jsem si, že nejen každodenním chozením do práce můžete vydělávat peníze. Lze toho dosáhnout i jinak. S menším úsilím. Díky investicím a taky díky využití vesmírných zákonů.

Jedna věc je ale zjistit, že existují investice a pasivní příjem, druhá je strach. Například strach, že o peníze přijdu, a nebo že to sama nezvládnu. A tak jsem začala se samostudiem. Ale kdy se vzdělávat? Kde na to vzít čas?

Byla jsem unavená z práce. A když ne z práce, tak z věčných problémů kamarádů, kterým jsem neúnavně radila. Pořád dokola. Ale co já? Mě nikdy nikdo nepomohl. Uvědomovala jsem si, že je něco v nepořádku, ale zase ty vzorce. Nechtěla jsem odepřít bližnímu svému pomoc. A tak jsem radila a pomáhala dál a dál.

Ale i mě už unavovalo, že nešťastné kamarádce pořád radím, jak a proč odejít z nefunkčního vztahu a ona místo toho, aby problém pochopila a utekla, tak jako by se v tom vyžívala. Když se ohlédnu a zeptám se sama sebe - „posunula se za ty roky někam?“

Bohužel si musím odpovědět, že ne, že se pořád v tom stejném problému babrá. A ještě si k tomu přibrala další.

A já cítila marnost. Že zatímco já se můžu přetrhnout, abych jí pomohla, ona sama si pomoci nechce. A tak jsem se rozhodla, že už jí ani jí podobným pomáhat nebudu.

Nebudu zbytečně plýtvat svojí drahocennou energií tam, kde to nemá efekt a namísto toho se zaměřím na pomoc lidem, kteří o pomoc požádají a kteří ji smysluplnně využijí - VÁM!

Díky svému úspěšnému 15ti letému podnikání a neméně úspěšným investicím jsem si nakonec uvědomila, že když jsem zvládla vydělat peníze doteď, tak to určitě zvládnu i v budoucnu. Moje know - how mi přece nikdo nevezme! Taky vesmírné zákony tu budou i nadále... 

Toto uvědomění mě osvobodilo!  Pocítila jsem příval síly a ještě větší uvědomění sebe sama a prohloubila se moje víra v moje schopnosti a taky víra v to, že toto svoje know-how budu moci předávat i vám. Za tímto účelem vytvářím různé online produkty. Ebooky, kurzy a uvidíme, kam mě to potáhne dál...

Jak vidíte, vše do sebe krásně zaklaplo a už tedy nic nebránilo tomu, proměnit svoji letitou touhu v realitu!!!

Na tomto mém příkladu vidíte, že všechno opravdu souvisí se vším a že Vesmír pouze čekal na tu správnou chvíli, kdy mi bude moci ukázat, že mohu předávat svoje zkušenosti i jiným lidem. Lidem nažhaveným změnit svůj život!

Jsem velmi emotivně a intuitivně založená, nechávám se vést. Projevuje se to tím, že někdy konám zvláštně. Někdo by mohl říci nerozumně. Dokáži se rozhodnout v rámci sekund. Když cítím, že mám něco udělat, tak to prostě udělám. Vždy se mi to vyplatilo. Rozum poslouchám v podstatě jen při investicích.

A tak jsem zažala podnikat online a v rámci BLOGU se vám svěřovat se svojí životní cestou...

Víte, nikdy jsem nebyla zvyklá se lidem svěřovat. Mám bohatý vnitřní svět a díky němu dříve nebo později naleznu odpověď. Ale jelikož svůj život nechávám řídit intuicí, která mě jednoho dne naprosto zřetelně dala najevo, že mám začít psát, samozřejmě že jsem ji poslechla.

Vlastně je to úžasné, protože rok 2021 měl být z numerologického hlediska plný změn, což je dáno čísly a postavením hvězd a já to na sobě pociťovala hned od začátku roku dost zřetelně. Spousta věcí se dala do pohybu, jiné zase došly do zdárného konce, zkrátka vše do sebe tak krásně zapadlo, že jsem fascinována, jak to krásně vyšlo. 

Nebudu zastírat, že za to mohla hlavně moje dobře rozvinutá intuice a vedení shora, proč jsem si k podnikání a investování do nemovitostí přibrala i podnikání ve světě online.

Sice jsem velmi toužila pomáhat i ostatním lidem s tím rozjet svůj byznys, aby i oni mohli následovat moji cestu a být bohatými a šťastnými lidmi, kteří si plní svoje sny, jenže jsem vůbec nevěděla, jak toho docílit!

Roky jsem si marně lámala hlavu, jak to udělat? Jak pomoci ostatním, aby i oni mohli úspěšně podnikat jako já? Protože co si budeme povídat, většina podnikatelů brzy zkrachuje, protože neví co a jak přesně dělat, aby to mělo úspěch. Já to vím. A neváhám se o to s vámi podělit!

Ve Vesmíru to funguje tak, že o co žádáš, to dostaneš!

A tak se jednoho dne zpočátku roku 2021 stalo. Stal se zázrak. 

Když nad tím zpětně přemýšlím, jednalo se o takovou souhru okolností a navedení mých jednotlivých kroků tam shora, že to prostě jinak nazvat nemohu.

Aniž bych kdy něco o podnikání online cokoli věděla, aniž bych si o tom někdy něco zjišťovala, najednou jsem měla založené webovky, instagram, blog a další potřebné věci a už to jelo.

Když se ohlédnu, vlastně ani nevím jak se to stalo, ale jsem za to ráda! Jenom díky tomu teď totiž mohu dělat to, co jsem vždy toužila dělat, jenom jsem vůbec nevěděla jak! A sice pomáhat mladým lidem, kteří se rozhodli podnikat, jak na to. S mými kurzy a návody to bude hračka!

Víte, když se zamýšlím nad svým životem, spoustu věcí jsem učinila prostě proto, že jsem to tak cítila. Život jsem si mnohdy tímto rozhodnutím zkomplikovala. Ale jen na chvíli. Později se ukázalo, že to byla potřebná lekce. Abych se posunula.

Tím vám chci říci...

Nebojte se! Spousta vašich snů nemůže být splněných jen proto, že jste se báli. Vždyť život je v podstatě jen hra. A peníze vnímám také jako hru. Přelévají se z bodu A do bodu B, aby se mohly přemístit do bodu C a potom zase do D a tak pořád dokola.

„Co jsou to vlastně peníze. Zamýšleli jste se nad tím někdy?“ 

Cítit strach je naprosto normální. Nesmíte se mu však poddat!

Chci, abyste věděli, že cítit strach je naprosto normální. I já ho někdy cítím. Přiznám se vám, že ho cítím vždy, když se pouštím do čehokoli nového.

Každého občas sužují pochybnosti, zda si neukousl příliš velkého sousta a zda to zvládne. Převládat však musí víra v sebe a v to, že co se má stát, stane se!

Moje jméno Andrea mě předurčuje k tomu být odvážná bojovnice. V průběhu života jsem se jí skutečně stala. Díky mnoha zkušenostem, ať už těm podnikatelským a nebo životním jsem byla nucena občas zabojovat. Taky odvahu jsem nemohla postrádat.

Odvaha je totiž to, co odlišuje úspěšného od toho, koho ovládnul strach.

I přes strach musíte jednat, pakliže se chcete v životě posouvat. To stejné v podnikání. Není to tak, že jednou nějaký strach překonáte a máte vystaráno. Vždy se vynoří nějaký jiný s tím, jak budete v životě postupovat vpřed. Nebojte, děje se to každému na světě, i mně.

Nakonec...

Naučila jsem se milovat překonávání svých strachů a radím to i vám.

Vyberte si!

Položím vám otázku...

Kdybyste si mohli vybrat, jestli strávíte svůj život každodenní úmornou prací do vysokého věku a nebo byste raději pár let tvrdě dřeli, šetřili a potom díky vhodným investicím už nemuseli nic dělat, pokud byste nechtěli?

Co byste si vybrali?

Je naprosto reálné toto stihnout do 35 - 40 let. Každý jsme jiný. Někdo se narodil pro práci. Baví ho to. Dře i když už dávno nemusí. Někdo má sny finančně náročnější a tak bude pracovat i nadále. Ale krásné na tom je, že v podstatě už byste pracovat nemuseli. Žili byste z pasivního příjmu.

Cítím, že spousta lidí by ráda změnila svůj život, jen neví přesně jak.

Vyrůstali v rodině, kde se o penězích nehovořilo nebo kde peníze neustále chyběly. Pouze si tak nevědomky osvojili špatné finanční návyky a dosud nenašli nikoho, kdo by jim rozumně poradil. Protože co si budeme nalhávat, jak se říká Vrána k vráně sedá, takže ztěží člověk ve svém okolí najde někoho, kdo by jim poradil.

Snadno lze zabřednout do stereotypního konzumního kolečka. Horší je se z toho vymanit. Radím jediné. Ponořte se do sebe a zeptejte se, zda vám současný život, kdy se jen tak bezcílně potulujete životem a potácíte se od výplaty k výplatě.

Nechtělo by to konečně změnu?

Nejdůležitější je začít. Je lepší, začít pozdě, než nezačít nikdy! Jen když začnete dříve, můžete si o to dříve užívat finanční nezávislosti!

Nechci být placena za to, že existuji. Chci být placena za to, že pomáhám!

Byla bych opravdu ráda, kdyby někdo díky mému know how otočil svůj život k lepšímu. Proto jsem založila tyto stránky, kde budu lidem ukazovat možnou cestu za jejich sny a hlavně - budu nabízet online produkty, které vás zaručeně dovedou k bohatství.

Nechci být placena jen za to, že existuji. Chci být placena za to, že vám skutečně pomohu nasměrovat váš život lepším směrem. Kdo spolupracuje se mnou, automaticky se stává úspěšným.

Na svých zkušenostech vám ukáži, že všechno jde, když se opravdu chce. Chci dodat odvahu všem lidem, že dokážou naprosto cokoli, co si usmyslí. Že i naproto obyčejný člověk může díky samostudiu, dřině a investicím něco dokázat.

Protože, když to dokázala holka z Moravy, která ve škole rozhodně neexcelovala (natož v počtech), tak by v tom byl čert, kdyby zrovna vám se to nepovedlo...

Více o mně si můžete přečíst zde.

CHCETE ŽÍT SKVĚLÝ ŽIVOT? No tak si ho vytvořte! Na co čekáte? Máte to ve svých rukou!