Už se nemůžeš dočkat na setkání se mnou? Já taky!

 • Co objednávkou mého mentoring VIP dne získáš?
  Objednávkou si zajistíš 6 hodin mého času, kdy se budu naplno věnovat jen tobě. Žádný spěch, žádný stres, jen božsky lehké flow a moje super energie.
 • Miluji dárečky a i ty se můžeš těšit!
  Co by to bylo za holčičí den, kdyby v něm nehrál roli nějaký ten dárek? Jako božská žena, která miluje dárky, přesně vím, čím tvoje srdce potěšit. Můžeš se těšit na překvapení.
 • MEGA bonus pro moje bohyně
  Jako poděkování za náš společně strávený den bych ti ráda poskytla speciální 50% slevu na můj komplexně transformační program Z nuly na milion do půl roku! Věřím, že už pouhý den v mojí společnosti ti odstartuje totální změnu života. Protože ale chci, aby tvoje proměna v božsky bohatou bytost byla komplexní, nabízím ti slevu na můj TOP kurz. Tuto slevu nikde jinde a nikomu jinému neposkytuji a získat ji můžeš pouze tímto způsobem. Slevový kód ti v případě zájmu sdělím při naší osobní schůzce. Pokud máš zájem o komplexní transformaci svého života, toto je pro tebe nejvýhodnější nabídka.
 • Čas naší schůzky určuješ ty!
  Níže prosím uveď do poznámky termín, kdy by se ti to nejlépe hodilo. Jsem časově velmi zaneprázdněná a proto tuto službu nabízím jen omezenému počtu žen, ale věřím, že nějaký ten společný termín najdeme! :) Pokud zatím nevíš, nevadí, nic nevyplňuj a domluvíme se později.
 • Místo setkání?
  Pokud si chceš užít den se mnou, místo je až na posledním místě. Jsem zvyklá cestovat a za super zážitky neváhám jet míle daleko. A co ty? Máš to nastavené stejně? Neboj se, nějak se určitě domluvíme. :)
 • Platnost objednané služby
  Věřím, že rok by mohl stačit a že se během tohoto časově ohraničeného rámce dokážeme domluvit. Dám ti radu - neodkládej naši schůzku někdy do budoucna, pakliže chceš změnu TEĎ.
 • Chceš VIP den se mnou věnovat jako dárek?
  Na požádání ti pošlu dárkový voucher.