Online kurz, který vás naučí podnikat a investovat!

Jako nadšenec do seberozvoje, podnikání a investování, jsem vytvořila komplexní kurz, který má moc, změnit vám život. A to doslova. Jsem přesvědčena, že pokud toužíte po změně svého života, ale nevíte si rady, nevíte, co přesně udělat, abyste nastartovali tu změnu... Pokud tápete, přešlapujete na místě, nemáte v okolí nikoho, kdo by se podnikání a penězům vůbec, věnoval a mohl vás tak učit, můj kurz vám může pomoci změnit zcela pohled na život a peníze.

Kurz je koncipován jednoduše a srozumitelně, protože přesně toto musí splňovat vše, co dělám.

Jsem zastáncem jednoduchosti a maximální efektivity!

Není uměním jednorázově vydělat balík peněz. Většinou se jedná o náhodu, štěstí, chcete-li. Opravdovým uměním je naučit se vydělávat peníze konstantně. Zkrátka pochopit ten princip úspěšného prodeje, díky kterému pocítíte svobodu na vlastní kůži. Vždy se totiž budete moci spolehnout výhradně na sebe a svoje schopnosti a dovednosti.

To, jakých výsledků dosahuji v podnikání já, není samozřejmé. Na úrovni, ve kterém svoje podnikání dělám já, nemám konkurenci. To, jakých zisků se daří konstantně dosahovat mně, není pro 99% podobných podnikatelů běžné.

Jak jistě uznáte, spoléhat se na druhé (stát, partner/ka, rodiče, zaměstnavatel...) je nesmysl.

V mém kurzu Z nuly na milion do půl roku vás naučím podnikat a investovat.

A pozor - můj byznys model je nízkonákladový, začít můžete TEĎ hned. Jediné, co vás tedy může brzdit, je strach. Pokud mě sledujete delší dobu, víte, jaká je moje definice strachu. Nevíte? Tedy tady ji máte. STRACH JE NA HOVNO!

Mým prodejním stylem si dokážete vydělat peníze. Ale o ty ve skutečnosti nejde. Jde o svobodu. A tu si zajistíte právě investováním a vytvořením svého vlastního pasivního příjmu. Vše vás umím jednoduše a rychle naučit. Ke kurzu navíc náleží moje osobní celoroční podpora zdarma. Tento přístup je z mojí strany nadstandartní a pouze reflektuje styl, kterým já pracuji, ať už dělám cokoli.

O co mi jde? O to, abych vás skutečně něco naučila!!!!!

Abyste pochopili, že vydělávat peníze a investovat je mnohem jednodušší, když přesně víte, jak.

Informací je všude spoustu. Jenže mít ty správné a oproštěné od balastu, to je um. Navíc vím, že žádný jiný kurz ani vzdáleně podobného typu neexistuje. Vždy si jdu svou cestou. nevyšlapanou. Co vás učím,
to už žiju!!!

Nejsem žádnej unterwasserman, jsem jen obyčejná holka, která se zabývá věcmi neobyčejnými pro většinu žen. Moje podnikání je solidní, na vzestupu, spolehlivé a nízkonákladové. Žádné MLM, nic podobného. Obyčejný nákup - prodej v reálném světě, nikoli onlinu. Až online padne, já jsem v klidu! :)

Zaujala vás možnost naučit se podnikat a investovat, i když zatím nevíte o penězích nic, jen to, že jich máte pořád žalostně málo? Zaujala vás možnost umět si svým podnikáním vydělat reálně minimálně milion za jednu prodejní sezónu, tedy půl roku? Chcete rozumět světu peněz a investic? Chcete seberozvoj? Potom čtěte dál!

Bořím mýty o tom, kdo může vydělávat velké peníze

Nejsem žádné GURU, velká ryba v podnikání, ani profi investor. Jsem jen obyčejná holka, která se rozhodla
pro alternativu. Volnost a radost ze života. Rozhodla jsem se, že je pro mě přijatelnější varianta pár let máknout
a po zbytek života si užívat, spíše než se celý život plahočit a přežívat.

Teď, ve svých 32 letech, už dávno sklízím plody své práce. Nestíhám je ani pobrat! :)

Ráda se s vámi podělím o komplexní soubor informací, které mě k úspěchu dovedly a také o to, co jsem se na té mojí dobrodružné cestě naučila. Ukážu vám možný směr. Cest k úspěchu totiž vede mnoho. Jen na vás záleží, kterou se vydáte.

Já vám mohu pomoci s tím, že vám předám komplexní balík věcí, které fungují a díky nimž si sami dokážete vydělávat peníze. Vy tak nebudete muset roky zkoušet a hledat. Nebudete muset zacházet a půjdete přímou cestou k vrcholu.

Můj program je jediný tohoto typu na světě a je MEGA transformační.

Žádný jiný podobného typu neexistuje a přirovnala bych ho k franšízovému typu, i když v pravém slovasmyslu tomu tak není. Zakoupením tohoto kurzu totiž pro vás veškeré výdaje pro mě, jakožto vlastníka všech informací, končí! Vše, co si vyděláte, jde do vaší kapsy.

Nebuďte závislí na různých zaměstnavatelích, státu, rodině, ani na mně! Vytvořte si svoje vlastní podnikání, naučte se investovat a tím si tvořit pasivní příjem. Svobodně a bez nutnosti jakýchkoliv předchozích zkušeností! Vše vás naučím. Vy si s těmi vědomostmi potom můžete nakládat, jak chcete. Jisté je, že je dokážete proměnit ve zlato a v neomezený přísun peněz. Jakmile totiž jednou pochopíte princip vydělávání
a investování, stanete se naprosto svobodnými bytostmi!!!

Když díky tomuto kurzu pochopíte, že vydělávat peníze je snadné a že si je s mým prodejním systémem vždy sami dokážete obstarat, ať už je aktuální situace ve světě jakákoli, už nikdy nebudete vědět,
co je to finanční negramotnost a starosti o peníze.

Naučím vás podnikat a investovat a předám vám konkrétní návod na podnikání v oboru nákup/prodej,
kterému se sama 15 let věnuji a jsem v něm úspěšná!

Chci být váš mentor s jednorázovým platem za tento kurz. Žádné další poplatky, ani procenta z vašeho příjmu! Když částku za kurz rozprostřete do těch mnoha let, kdy si budete reálně schopni vydělat několik milionů korun ročně a získáte neomezenou svobodu nakládat se svým životem jak vy chcete, uvědomíte si, že částka za kurz je naprosto bezpředmětná a malicherná.

Po absolvování tohoto kurzu už pro vás nic nebude jako dříve.

Naučíte se základům podnikání
a osvojíte si techniku, jak vydělat minimálně 1 000 000 Kč do půl roku,
a co víc, namnožit ho!

Proč píšu milion, když pravděpodobně to bude víc? Protože nikdy neslibuji, co nemohu splnit. Vím, že i když budete rady, které vám v kurzu předám uplatňovat pouze z 80 %, i tak zvládnete vydělat minimálně milion za jednu prodejní sezónu (cca půl roku).

Dovedete si představit, kolik vyděláte, až se ve vaší nové roli zabydlíte?

Dovedete si představit, že už nikdy se nebudete muset strachovat o peníze? Být zaměstnancem? Díky pár jednoduchým trikům si za půl roku zvládnete vydělat víc, než za 5 let práce v průměrném zaměstnání. 

Nečekejte žádné prázdné teorie, iluze a nesplnitelné sliby. To není můj styl. Říkám věci na férovku, takže ode mě čekejte konkrétní rady, tipy a návody, jak si zajistit proud hojnosti několika cestami. 

MINDSET - PODNIKÁNÍ - INVESTOVÁNÍ - VESMÍRNÉ ZÁKONY

Mám klíč ke spokojenosti a bohatství.

Rozhodnutí je na vás.

BUĎ A NEBO!

Bohatství je rozhodnutí. Buď ho chceš a nebo ne. Nic mezi tím.

Lituji, ale kurz Z nuly na milion do půl roku je nyní UZAVŘEN! Tento kurz otevírám pouze 1x ročně.

Odhadované znovuotevření je cca na podzim 2022.

Máš neodolatelnou touhu ZAČÍT TEĎ HNED? Pro individuální vstup mě kontaktuj.

V co věřím?

Věřím, že když se spojí moje know - how, které vám předám v tomto kurzu s vaším nasazením a mojí individuální podporou pro každého účastníka, je nemožné, abyste neuspěli.

Dokážete si to představit?

Dokážete si představit, že byste měli svoje vlastní podnikání, které vám nikdo nevezme? Podnikání, na které se můžete vždycky spolehnout, protože je mnohem předvídatelnější než jakékoli jiné? Nezáleží na tom, jak to máte teď, za dva měsíce už může být vaše finanční situace mnohem příznivější a co potom za půl roku? Mohou z vás být milionáři. Toto podnikání je:

 • Spolehlivé
 • Seriózní
 • Jenom vaše
 • Předvídatelné
 • Vždy výdělečné
 • Zajišťující volnost a flexibilitu

Jak se měří úspěch?

Já bych řekla tak, že jste spokojení, pociťujete volnost nakládat se svým časem a životem tak, jak vy chcete a když nemusíte moc přemýšlet nad penězi, protože víte, že si je vždycky budete umět sami vydělat. To vám dodá ohromný klid na duši, věřte mi! :)

Podnikám 15 let a dokázala jsem si vytvořit takový systém, že půl roku pracuji a půl roku mám dovolenou. Nejde o to makat non stop a sedřít se z kůže. To je nejlepší cesta k vyhoření a blázinci. Nechcete přece být zaměstnancem ve své firmě.

Skutečné kouzlo je v tom, umět si uspořádat svoje pracovní aktivity tak, že vás to baví a vyděláváte, i když nepracujete. V tom vám může být nápomocný pasivní příjem a i tomu se v kurzu samozřejmě věnuji.

Svůj systém jsem se rozhodla nabízet lidem, kteří by rádi začali podnikat, ale neví, jak na to. Neví, co to obnáší a co je potřeba zařídit. Moje podnikání je v oboru nákup/prodej a v mém online kurzu vám předávám komplexní souhrn svého know - how. Naučím vás, co přesně dělat, co koupit a kde a taky jak to prodávat. 

A nejen to! Jsem pro celostní přístup a tak v kurzu najdete složku myšlenkovou, seberozvojovou, podnikatelskou a investiční. Předám vám zkrátka vše, co vím a co sama uplatňuji. Díky tomu ke mně proudí peníze hned několika směry, nejen prací. Pomohu vám vytvořit si pasivní příjem, protože i tím disponuji a vím, jak je to super pocit, nemuset se pořád honit za penězi.

Na základě mých rad můžete přesně napodobit můj prodejní systém, a nebo si vytvořit svůj. Budete to umět, protože pochopíte, co je za oponou zkušeného a skutečně vydělávajícíhho prodejce. Princip prodeje je podobný, ať už se jedná o jakýkoli obor. Důležité je zmínit, že pro to, abyste mohli začít podnikat a vydělávat si vysoké částky (reálně dle mých zkušeností minimálně 1 000 000 Kč do půl roku), nepotřebujete mít ani firmu, ani zaměstnance a dokonce ani milionový kapitál!

Tak co, jdete do toho se mnou?

Moje podpora po zakoupení kurzu samozřejmostí.

Lituji, ale kurz Z nuly na milion do půl roku je nyní UZAVŘEN! Tento kurz otevírám pouze 1x ročně.

Odhadované znovuotevření je cca na podzim 2022.

Máš neodolatelnou touhu ZAČÍT TEĎ HNED? Pro individuální vstup mě kontaktuj.

Co vstupem do tohoto kurzu pro sebe získáte?

 • Dozvíte se moje konkrétní know - how ohledně toho JAK A V ČEM podnikat, abyste si svou prací sami zvládli vydělat minimálně 1 000 000 Kč do půl roku. Reálně, bez háčků a čárek.
 • Dostanete návod na seriózní podnikání v reálném světě v oboru nákup a prodej! Tyto principy dokážete následně uplatnit v jakémkoli jiném oboru. Na vás už potom bude, zda se budete chtít věnovat přesně do puntíku tomu co já a nebo zda si budete chtít vytvořit úplně jiné podnikání na tomto základu.
 • Obdržíte konkrétní rady, tipy a návody, které sama ve svém podnikání již 15 let uplatňuji a na jejichž základech si jednoduše zvládnete vystavět svoje vlastní prosperující podnikání.
 • Práce, kterou vás naučím, je vhodná pro ženy i muže. Pro jednotlivce i pro vytvoření podnikání se zaměstnanci.
 • Pochopíte, že podnikání je zábava a jistota, když víte, jak na to!
 • Budete přesně vědět CO máte dělat, protože vám poskytnu srozumitelné a jednoduché instrukce.
 • Můžete se spolehnout na moji osobní podporu a věřte, že to rozhodně není samozřejmostí. Jedná se z mojí strany o velmi nadstandartní péči, protože mi opravdu záleží na vašem úspěchu! Budu s vámi v úzkém kontaktu po celý rok, až dokud se vám v praxi moje návody nevryjí pod kůži a nebudete všemu rozumět. Jsem připravena vám pomoci, poradit nebo dodat podporu při uplatňování mých návodů do praxe.
 • Už žádné plácání se jako ryba na suchu a přemýšlení, jak na to. Žádné nefunkční strategie a hlouposti, které k ničemu nevedou. Už žádné vyhlížení nuzné výplaty. Jen víra ve svoje schopnosti a hmatatelné výsledky!
 • Už nikdy nebudete muset v životě tápat a nebudete muset válčit s nedostatkem času a peněz. Pochopíte, jak myslí úspěšný podnikatel a co konkrétně dělá, aby si vždy dokázal obstarat peníze a to jak svou podnikatelskou činností, tak díky svému pasivnímu příjmu, stejně tak jako díky vesmírným zákonům. To vše dohromady způsobí, že už se ve světě zkrátka neztrate.
 • Můj kurz Z nuly na milion do půl roku ale není pouze o podnikání. Všechno to tady vypsat nelze, ale důvěřujte mi prosím, že opravdu nebudete litovat, že jste do něj vstoupili. Osvojíte si milionový mindset, vesmírné zákony, budeme se hodně věnovat vaší zřejmě špatně nastavené mysli, která nevede k reálným výsledkům, naučím vás, jak se chovat k penězům, jak šetřit a investovat, předám vám zkrátka vše, co ohledně bohatství vím a hlavně, vše, co funguje!
 • V kurzu se toho dozvíte dalších milion různých WOW věcí a nebudete chápat, že vás to samotné nenapadlo.
 • Cena za kurz zdaleka neodpovídá její skutečné hodnotě. Částku, kterou za kurz vydáte budete mít do měsíce zpět a hlavně - díky těm informacím se už nikdy nebudete muset nechat zaměstnat, protože pochopíte, že stačí jednoduchým systémem, který vás samozřejmě naučím, pracovat pouhé 2 měsíce v roce a i tak vyděláte více, než při každodenním chození do práce.

Co od kurzu nečekejte?

 • Prázdné sliby, stavění vzdušných zámků a lži. Vše uvádím pravdivě a reálně. Jsem snílek, ale zároveň i realista.
 • Hlouposti a nepodstatné zbytečnosti. Kurz jde přímo k věci. Aneb co nejrychlejší cestou k vrcholu.
 • Návod na nějaké podvodné podnikání, MLM nebo jiné. Podomní prodej falešných parfémů a kosmetiky, přípravků na hubnutí, doplňků stravy, duchen, hodinek s vodotryskem z kočičího zlata atp. Takové nereálné věci nejsou pro mě. Učím výhradně to, co sama žiju a aktivně již 15 let dělám a vede to k úspěchu a penězům!!!
 • Nečekejte, že si koupíte kurz a tím to zhasne. Záleží mi na vašem úspěchu a jsem připravena vám pomoci, kdykoli to budete potřebovat. Stačí napsat a vše obratem vyřešíme, aby váš postup vpřed byl rychlý a efektivní.
 • Další z řady kurzů, které vás reálně nikam neposunou. Můj kurz stejně jako já a moje služby je naprosto bezkonkurenční. Spolupracuji s různými lidmi a tak mám porovnání. Moje služby jsou bezkonkurenční a stojím si za vším, co s vámi sdílím. Vše řeším přátelsky a bezodkladně!!!

Jak moc je kurz náročný?

 • Kurz je koncipován jednoduše a srozumitelně. Přesto je propracován do detailu.
 • Těšit se můžete na 6 modulů a celkem 37 lekcí!
 • Všechny lekce se vám otevřou najednou a přístupy vám zůstanou napořád. Aktualizace jsou zdarma.
 • Kurzem můžete procházet dle vašich časových možností, nemám ráda ohraničování typu - kurz na 6 týdnů atp., protože vím, že každý má aktuální podmínky zkrátka jiné. V pohodě se dá kurz zvládnout za 1 měsíc každodenního chvilkového studia.
 • Kurz je v textové a obrázkové formě, protože mně samotné tento typ kurzů vyhovuje.
 • Kdykoliv vám nebude cokoliv jasné, stačí se zeptat a dovysvětlím. Pohoda především. :)
 • Kurz je rozdělen na teorii, ale i na praxi, kdy se přesně dozvíte, co máte dělat, abyste si vybudovali vaše nové podnikání a vy půjdete a jednotlivé kroky budete muset v praxi splnit.
 • Chápu, že částka za kurz se může jevit jako vyšší, ale věřte, že stojí za každou korunu! Brzy pro vás tyto částky budou naprosto normální. Kurz lze koupit hotově i na splátky.

Obsah kurzu

MINDSET

8 lekcí

Podnikání - úvod

8 lekcí

Podnikání - praxe

6 lekcí

Peníze a investice

6 lekcí

Vesmírné zákony

5 lekcí

Bonusy

4 lekce

Časté otázky

Je pro mě kurz vhodný, když jsem zaměstnanec?

ANO. Pokud je vaším cílem opustit zaměstnanecký poměr a místo toho se stát OSVČ, která si dokáže vydělat za pouhé 2 měsíce více peněz, než v dosavadní práci, potom ano. Tento kurz je pro vás vhodný. Jen blázen by chodil 12 měsíců dennodenně do práce, která ho nebaví, když si jako podnikatel může vydělat za pár měsíců tolik peněz, že více než půl roku může mít dovolenou a dělat si, co chce.

Je pro mě kurz vhodný, i když už podnikám?

Není podnikatel, jako podnikatel. Stejně tak není podnikání, jako podnikání. :) Pokud tedy podnikáte, ale cítíte, že by to chtělo znát nějaké pořádné know - how, které vám konečně umožní skutečně vydělávat, neváhejte nad vstupem do tohoto kurzu. Navíc, já podnikám už 15 let a to velmi úspěšně, přesto se neustále všemi směry vzdělávám, abych nezakrněla. Tento kurz je vhodný i pro podnikatele, kteří například chtějí změnit svůj obor. Poskytuji přesné a konkrétní instrukce, kterými když se budete řídit, je vyloučeno, že byste nevydělali alespoň 1 000 000 Kč do půl roku! Pravděpodobně to bude mnohem více, klidně dvojnásobek či trojnásobek, pokud do kurzu opravdu půjdete s plným nasazením. Navíc se v kurzu dozvíte i možné další varianty, jak toto podnikání uchopit a můžete si tak jít svým osobním směrem. Nedovedu si představit podnikatele, kterého by kurz neobohatil.

Je kurz vhodný pouze pro ty, kteří mají v plánu podnikat?

Nikoli. Podnikání se v tomto kurzu věnuji ve dvou modulech, ale zbývající 4 moduly jsou seberozvojové. Pokud jste nadšenci do vzdělávání se, učení se novému, vřele vám kurz doporučuji. Pojala jsem ho opravdu komplexně. Najdete v něm témata jako MILIONOVÝ mindset, VESMÍRNÉ zákony a principy, téma PENĚZ A INVESTIC... A mnoho mnoho dalšího!!! Zkrátka všechno, co je přirozenou součástí mého skvělého života. Informací, které vás mohou obohatit je tak v kurzu opravdu mnoho. Témata jdou do hloubky, přitom v nich nechodím kolem horké kaše a jdu přímo k jádru pudla.

Mám nějakou garanci, že skutečně také dokážu vydělat 1 000 000 Kč do půl roku?

S čistým svědomím říkám ANO, tolik si skutečně dokážete vydělat když do toho půjdete s plným nasazením jako já. Taky jsem jen člověk a dokážu to, tak proč ne vy? Samozřejmě, chápu, že tomu třeba nemusíte věřit, ale je to skutečně tak. Vy sami si svojí podnikatelskou praxí dokážete vydělat minimálně jeden milion. Pravděpodobně to bude více, ale jelikož chci být férová, nebudu vám psát, že hned první prodejní sezonu budete vydělávat 3 000 000 Kč, i když i to možné je. Garanci jako takovou vám však dát logicky nemohu, protože jste to vy, kdo je odpovědný za svoje výsledky. Velmi se ale v rámci mé osobní podpory vynasnažím, aby tomu tak skutečně bylo. Vaše vysoké nasazení + kurz + moje podpora = super výsledek!

Jakého oboru se tvoje podnikání, na které nám poskytneš know - how týká?

Z pochopitelných důvodů se jedná o tajemství, které se dozvíte v kurzu. :) Nebudu veřejně říkat, čemu přesně se 15 let věnuji, ale kdo mě sleduje na instagramu delší dobu, jisté indicie mohl postřehnout. A rozhodně to není proto, že bych se za to styděla. Rozumný člověk to pochopí. Jedná se o obor stabilní a na vzestupu! Produkty, které budete prodávat jsou každodenní součástí všech domácností. Nemusíte mít strach, že by jednoho dne éra tohoto podnikání pominula. Naopak. Jak jsem říkala, tento obor je na vzestupu a máte asi 50 dalších možností, jakým směrem se v tomto oboru vydáte. I tomuto se v kurzu věnuji.

Co moje nové podnikání obnáší?

Gró podnikání, které se v kurzu naučíte, tkví v tom, že s minimálními náklady jste schopni vydělat maximum peněz! Kromě kurzu počítejte s dalšími náklady cca 50 - 100 000 Kč. Více není třeba. Žádné jiné podnikání se nedá rozjet s tak nízkým počátečním kapitálem. Často to bývá tak, že se podnikatel musí na dlouhé roky zadlužit a potom se třepe, aby měl vůbec na splátky. Tady to tak nefunguje. Koupíte kurz a potřebné vybavení a hned od prvního dne vyděláváte! Víte, já totiž nejsem zastáncem dluhů a nikdy jsem nikomu nic nedlužila. Miluji svoji svobodu a volnost a dluhy by mi toto neumožňovaly. Proto i moje podnikání, které jsem si vytvořila, musí tuto myšlenku reflektovat.

Je v kurzu seberozvojová tematika?

Ano. V podstatě celý kurz je seberozvojový. Ale pokud to chápeme v lince osobnostní, tak na toto jsem expert! Jako kouč osobního rozvoje znám mnohé vnitřní sabotéry, kterými většina lidí disponuje a to jim nedovolí, aby jejich potenciál zazářil. V kurzu je mnoho technik a návodů, jak se těchto limitujících přesvědčení zbavit. Miluji seberozvoj, vylaďování své osobnosti k dokonalosti a neustálé posouvání svých limitů, takže se to reflektuje i v tomto kurzu.

Kurz se věnuje vesmírným zákonům a principům, je to tak?

ANO! Duchovnu se věnuji opravdu od malinka, vedla mě k tomu máma. Mám nesmírné množství ,,osobních paranormálních zážitků,, a ezoterika, nadpřirozeno atp. je pro mě přirozenou součástí života již od dětství. Tomuto tématu se věnuji dlouho a tak znám všechny souvislosti a zákonitosti. Nezastírám, že právě vesmírné zákony a principy mohou za to, že se mi daří tak, jak se mi daří. V kurzu vás naučím pracovat jednak s nejznámějším vesmírným zákonem přitažlivosti, ale i s dalšími. Naučím vás, jak si přitahovat z vesmíru hojnost, prosperitu a bohatství.

Proč není kurz zaměřen čistě na jedno téma?

Jsem zastáncem myšlenky, že všechno souvisí se vším. Jsem VŽDY pro komplexní přístup. Nevěřím, že když plujete po povrchu a zkoušíte trochu od toho, trochu od támhletoho, že dojdete k valnému výsledku. VŠE co probírám v kurzu sama aktivně žiju. Mám hmatatelné výsledky. Jsem šťastná a bohatá. Totéž chci i pro ostatní vědomé lidi. Chtěla jsem přinést něco, co lidem nové doby, která právě přichází, přinese komplexní transformaci jejich života! Takže otázka, zda vstoupit do kurzu je na vás... Moji odpověď znáte.

V kurzu se věnuješ také tématu peněz a investic?

Ano. Posledních asi 5-6 let sama aktivně investuji a každý rok si pořídím nějakou nemovitost. Na toto téma jsem vytvořila komplexní Příručku pro investory do nemovitostí. Nicméně tomuto tématu se věnuji z jiné perspektivy taktéž v mém online kurzu Z nuly na milion do půl roku. Informace nejsou totožné. V kurzu dávám konkrétní inspiraci z mého života a otevřeně sděluji, do čeho investuji a jaká cesta k tomu vedla. Také je v něm množství technik, jak pracovat s penězi, které vyděláte, protože mi záleží na tom, abyste tématu peněz a investic porozuměli a svoje peníze zbytečně nerozfofrovali. Dávám rady a tipy, jak šetřit a jak přeměnit vaše špatně naučené vzorce ohledně peněz (keré se s vámi táhnou pravděpodobně už z dětství) na ty dobré a podporující hojnost.

Prý nás v kurzu čeká nějaké tajemství? :)

Ano. Je to tak. V kurzu vám sdělím tajemství, které zná jen velmi málo lidí. Dokonce ani podnikatelé o tom neví. Tato informace vám dokáže ušetřit minimálně 60 000 Kč ročně na odvodech státu. I z toho důvodu jsem přesvědčena, že se vám kurz vyplatí a že nemusíte mít obavy, že by to pro vás byla ztráta peněz.

Jak je to s tvojí podporou?

Kdo je odvážný, ten bývá odměněn. A proto jsem si pro všechny v prvním ročníku přichystala BONUS. Moji celoroční bezplatnou podporu. Můžete se spolehnout, že když si nebudete s čímkoli vědět rady, přispěchám vám na pomoc. To jde z mojí podstaty. Stačí mi napsat a vše spolu vyřešíme. Dodám vám podporu. Pomohu a poradím vám s čímkoli, pokud to bude v mých silách. Pokud máte jakékoliv otázky ohledně tohoto kurzu, napiště mi na můj instagramový profil @zmilionoveholkymilionarkou, nebo taky na můj email: milionarka@andreacadova.cz a nebo mi napište přes kontaktní formulář na mých webových stránkách.

Komu bys vstup do kurzu doporučila?

Hele, naprosto všem!!! Lituji všech, kteří neseberou odvahu do kurzu vstoupit, protože bohatství (duševní i finanční) z něj přímo stříká. Nechodím po povrchu, jdu do hloubky v každém tématu, přesto je kurz jednoduchý a nenajdete v něm žádné zapeklitosti a záludnosti. Kdo je připraven, ten není překvapen. A kdo je připraven, ten je rozhodnut!!! Miluju svůj kurz, který jsem posledního půl roku velmi intenzivně tvořila. Stojí si za ním na 1 000 000 %. A neznám nikoho, koho by neobohatil. Těším se na vás uvnitř. Věřím, že si cestu kurzem a vaši novou životní cestu užijete!

Není cena za kurz nějak moc vysoká?

S velkou mírou upřímnosti a nadhledu říkám, že nikoli. Věřím, že pro mnoho lidí se částka může jevit jako vysoká, nicméně nastavila jsem ji s ohledem na to, aby si kurz mohl dovolit každý. Otázka peněz je o úhlu pohledu a co je pro vás normální. Pro mě je částka za kurz v kontextu toho, co vám přinese, směšně nízká. Brzy i pro vás budou tyto částky normální, protože si je budete umět v pohodě vydělat. Vím, že bych kurz mohla prodávat klidně za milion, protože má nesmírnou hodnotu. Nejsou to informace, které najdete někde v knížkách či na internetu. Jedná se o moje osobní postřehy a návody a podnikatelské know - how. Vše aktivně žiju. Samozřejmě, že o relevantní informace se opírám, ale moje texty jdou z mého automatického vědomí a z mojí přirozenosti. Tato částka s největší pravděpodobností bude v průběhu času stoupat. Takže vstup do kurzu doporučuji neodkládat. Ostatně, odkládání ničeho celkově nedoporučuji. Kurz si navíc můžete zakoupit i na splátky. Váš růst je tedy pouze otázkou priorit.

Jak moc je kurz časově náročný?

Přístupy do členské sekce vám zůstanou napořád. Všechny moduly a lekce se vám otevřou najednou, nemusíte tak zbytečně čekat, pokud chcete jít do kurzu naplno a intenzivně. Můžete kurzem postupovat dle vašich možností. Nicméně vím, že jakmile se na studium mého kurzu dáte, pohltí vás natolik, že vás nic jiného nebude zajímat.

Možná máte ještě otázky?

Možná jste nenašli odpověď, kterou jste hledali. Neváhejte mi napsat. Ráda vám zodpovím vše, co vás zajímá.

Jsem důkazem,

že vydělávat velké peníze může každý

Pokud jste si mysleli, že peníze se dají vydělat jen tak, že na začátku budete mít obrovský kapitál, není to pravda.
Já sama podnikám stylem, který mi přináší nesmírnou míru volnosti a jsem schopná generovat vysoké příjmy
i s nízkými počátečními náklady. V mém online kurzu to naučím i vás!

Pokud jste si mysleli, že velké peníze zvládne vydělat jen chytrý, studovaný muž v letech, jste na omylu. Jsem mladá žena, ve škole jsem měla špatné známky a začínala jsem sama z nuly.

Pokud jste si mysleli, že musíte vlastnit firmu a zaměstnávat lidi, abyste mohli vydělávat velké peníze, jen jste neznali moji jednoduchou techniku, která umožňuje drobným podnikatelům vydělávat velmi nadstandartně!

Pokud jste si mysleli, že duchovně založený člověk chce žít v askezi, není to pravda. Peníze jsou energie. Kdo by dobrovolně chtěl mít energie málo? Miluju peníze a v kurzu to naučím i vás.

Toužíte po novém životě v bohatství a blahobytu?

Pronikněte do myšlení člověka, který se stal úspěšným v mladém věku. Myšlení, které dovede k úspěchu a bohatství i vás. Zastávám názor, že všechno se dá naučit. Můj online program je vhodný pro všechny, ať už podnikáte, či jste zaměstnanec. Moje podnikatelské know - how vás dokáže posunout v obou případech. Pokud jste dosud vedli běžný život zaměstnance, díky mému online kurzu pochopíte, že pokud se chete stát úspěšnými a bohatými, lze to. I když nemáte žádné předchozí zkušenosti s podnikáním a investicemi. Dokonce to lze udělat za poměrně krátkou dobu!

Neopíjím vás rohlíkem, když vám tady teď říkám, že pokud se rozhodnete pro celkovou transformaci svého myšlení, návyků, chování a začnete podnikat dle mého léty ověřeného systému, který sama dosud praktikuji, jste schopni s minimálními náklady držet ve svých rukách 1 000 000 kč do půl roku.

Vstupem do kurzu ode mě dostanete moje funkční rady a tipy, co přesně dělat, abyste si sami dokázali vydělávat vysoké částky. Dám vám konkrétní návod na to, jak a v čem podnikat. Naučím vás přemýšlet nad penězi jinak.

Osvojíte si techniky, které vám zajistí nekonečný proud vesmírné hojnosti. Propojuji duchovno se světem peněz. Nejsem jen to a nebo ono. Nedokážu oddělovat jednotlivé složky mé osobnosti. Jsem všechno, pro co se rozhodnu. I v kurzu se tak můžete těšit jak na techniky, které vycházejí čistě z hmoty, tak techniky, které mají co dočinění s vesmírnými principy a zákony.

Jsou lidé, kteří se hypoteticky chtějí stát milionáři a bohatými lidmi.

Přitom se jim ale nechce podstoupit tu cestu, která na pomyslný vrchol vede. Povím vám jedno. Zkratky na vrchol nevedou. Dokonce ani odbočky špatným směrem. Ani bezcílné bloumání sem tam.

No a potom jsou tu lidé, kteří se opravdu rozhodli a takoví lidé jsou již připraveni.

Přesně pro takové lidi já tvořím. Nejsem obchodník s dešťem. Nenabízím teoretickou možnost výdělku.
Poskytuji přesně zacílené know - how a když vy ho budete krok za krokem dodržovat, budete schopni skutečně vydělávat velmi vysoké částky.

Podnikání, investování a duchovnu se věnuji dlouhé roky. A teď se stalo kouzlo. Vše se propojilo. Dává mi ohromný smysl, co právě teď v této životní fázi dělám. Moje práce v onlinu se stala jakoby náhodou, přitom já moc dobře vím, že to bylo jen zhmotnění mého záměru vyslaného před pár lety. Až nyní do sebe vše zaklaplo.

Kdyby se můj sen zhmotnil dříve, nevyužila bych jeho plného potenciálu. Učit lidi nové doby, kteří chápou,
že svět, jak byl dříve, se už nikdy nevrátí. Otázkou je, jací budeme my v novém světě. Já mířím k mistrovství, protože já se nespokojím s nudným šedým průměrem.

I já, která ovládám všechny různé techniky, návody a principy, i já ale musela máknout. Samo z nebe to nespadlo. Protože aby se vaše bohatá mysl a různé vizualizace vaší vysněné budoucnosti proměnily ve hmotě,
VŽDY pro to musíte ještě něco udělat. Jsem snílek, zároveň však velký realista.

Aby se projevilo vše, po čem toužíte ve vašem reálném světě a vy si to mohli osahat, musíte podstoupit práci na sobě. Změnit staré nesloužící myšlení, vzorce, programy, které vám nasadil do hlavy systém. Poté si musíte osvojit dovednosti a ty následně aplikovat v praxi. Vaši práci si můžete pojistit uplatňováním vesmírných zákonů a principů.

Jak vidíte, všechno dohromady funguje. Jsem toho důkazem. Tento komplexní balíček mých vědomostí, na základě kterých jsem vytvořila tento kurz, nevzniknul přes noc. Jsou to roky učení se, zkoušení co funguje a ověřování v praxi. Moje vědomosti jsem se rozhodla předat všem nadšencům do seberozvoje a vědomého života plného radosti a volnosti, protože přesně to si zasloužíte!

Milujte peníze, budou vás také milovat

Pokud jste teď tady a čtete tyto řádky, zřejmě už máte po krk vašeho dosavadního života, který nemusí být špatný, jenže žádná extra hitparáda to také není. K úplnému štěstí vám schází jakási lehkost bytí.

Vědomí, že můžete žít život v radosti a spokojenosti a nemusíte se obávat, že nevyjdete s penězi.

Co si budeme nalhávat, peníze jsou důležité, ale nemít je, je volba. Miluju peníze. A co vy? Jaké pocity cítíte, když se toto slovo vysloví? Peněz se nemusíte bát. Jestliže se naučíte peníze milovat, budou vás taky milovat. Budou se vás držet a nebudou mít důvod vás opouštět.

Můj prodejní systém je půl roku práce/půl roku zábava

Moje podnikání jsem si nastavila tak, aby mi poskytovalo dostatek volnosti a rozhodovacích pravomocí, o které většina podnikatelů přijde, protože se ,,někde uvážou,, a tak o jejich svobodě, po které toužili, nemůže být řeč.

Moje podnikání = moje volba

Já mám podnikání nastaveno tak, že půl roku pracuji a druhý půlrok se věnuji čistě sama sobě. 

Mám lehkou hlavu. Mohu cestovat, vzdělávat se, nikdo a nic mě nelimituje. Starosti s podnikáním žádné nemám, nedostatek peněz taky ne. Mohu si plnit svoje sny a dělat čistě, co mě baví.

Chcete to taky?

Tohle je realita. Pokud chcete být zajištění a zároveň pro to nechcete muset NON STOP něco dělat,
zmáčkněte tlačítko a objednejte si můj online kurz.

Bohatství je volba. Buď a nebo

Pravděpodobně jste teď v bodě, kdy sice toužíte po změně, ale zárovneň se bojíte té cesty. Jenže pokud chcete cokoliv změnit nebo se v čemkoliv zlepšit, musíte vykročit. Bez prvního kroku nejsou ty další. Každý byl jednou začátečníkem.
I já jednou stála tam, kde teď možná stojíte vy.

I já jsem se bála, jedno jsem však věděla jistě - chci být bohatou, úspěšnou a soběstačnou ženou!

Když jsem se podívala na svůj dosavadní život, kdy jsem znala jen párty a občasné brigády
(pravda, chodila jsem ještě na střední a už ta brigáda byla v té době terno), uvědomila jsem si, že takto se moc daleko nedostanu. Zařadím se mezi většinu. To jsem nechtěla.

Stačilo toto uvědomění, co od života chci a byla jsem rozhodnutá.

Půjdu si za tím, co mi říkali, že nemůžu mít!

Týden po maturitě jsem začala podnikat. Je to už 15 let a a každý rok se mi v podnikání daří vždy o kousek lépe.
Tento rok byl ten skok markantní. Beru život jako dobrodružnou cestu, na které se neustále zlepšuji a vyvíjím.

I pro mě už nic nebude jako dříve. Abych mohla vydělávat ještě více peněz a abych se posunula na další level, musela jsem pustit, co už mi nesloužilo.

I já se musela nedávno ponořit do svého nitra a zeptat se, zda mě ten strach z neznámého náhodou nebrzdí.

V realitě se to projevilo tak, že mě v tom vesmír nenechal a tento můj rázný, avšak odhodlaný krok, odměnil. Za uplynulý rok jsem vydělala nejvíce peněz v mojí dosavadní podnikatelské praxi.

Ta cesta za bohatstvím pro vás nemusí být strašák, pokud přesně víte co a jak dělat. Vidím kolem sebe tolik lidí, kteří by chtěli být úspěšnými, jenže vůbe neví, jak. Neví, kde začít, od čeho se odpíchnout a co přesně mají dělat, aby zbohatli. A tak, aby něco nepokazili, raději ani nezačnou. Já to ale vím. Naučím vás to.

Uvědomte si, že pokud i vy chcete být bohatými, musíte se rozhodnout.

Buď a nebo!

Můj online kurz není pro každého

Neumím nic dělat napůl. Řídím se heslem, že když už něco dělám, tak to dělám fakt pořádně. Každý jeden modul z celkového počtu 6 je natolik našlapaný teorií, mými zkušenostmi a zážitky a přesným know - how, že by každý jednotlivý modul vydal za celý kurz. Za tím si stojím. Mohla jsem udělat několik samostatných kurzů a vydělat na tom mnohem více peněz, kdybych svoje vědomosti prodávala jednotlivě. Jenže má to několik háčků.

Vždy dávám více, než se ode mě očekává. Mám ráda ten wow efekt mých klientů, kdy se z toho, co ode mě obdrží posadí na zadek. Neumím věci šidit a jsem megaloman. Vím, že kdybych prodávala moduly zvlášť a vy tak nebyli motivováni koupí celého kurzu najednou, transformační efekt na váš život by byl minimální. A to nechci.

Chci abyste ode mě obdrželi mega nálož transormační energie a naložte si s tím jak chcete! :) Jsem na 1 000 000 % přesvědčená, že každý jednotlivý modul vám připraví tolik WOW chvilek, že se z toho budete vzpamatovávat fakt dlouho. A teď si to vynásobte šesti! Po absolvování kurzu budete přesně vědět, co a jak máte dělat a věřím, že i když byste se řídili informacemi, které získáte pouze z jednoho modulu, i tak se k vám miliony jen pohrnou. Protože když víte jak, je to snadné. Já tu cestu prošla před vámi. Tak jdete do toho se mnou?

 

Ráda bych zdůraznila, že můj online kurz Z nuly na milion do půl roku rozhodně není pro všechny. Tento kurz jsem tvořila velmi intenzivně po dobu několika měsíců s jasným záměrem - dát klíč lidem, kteří jsou připraveni a rozhodli se zbohatnout, jen přesně nevědí, jak to udělat. Takovým lidem skutečně dokáži pomoci a investice do mého kurzu se jim mnohonásobně vrátí. Pokud jste pro svůj úspěch ochotni pracovat, předám vám kompletní funkční model mého podnikání. Vy informace, které ode mě získáte, sami dokážete proměnit v bohatství. Pokud se mými radami budete skutečně řídit, už nikdy se nemusíte strachovat, že byste nevyšli s penězi. To je nemožné.

Pokud chcete uspět, musíte se oprostit od strachu,
že selžete!!!

Jsem si naprosto jistá, že vám tento kurz změní život. Obsahuje tolik mých osobních know - how informací, rad, tipů, AHA a WOW momentů, že má mnohem větší hodnotu, než za jakou ho nyní nabízím. Věřím, že částka se vám teď může jevit vysoká, ale jen do doby, než pro vás bude běžné ji držet v ruce. Kdybyste věděli, jak neuvěřitelně vám tento kurz dokáže pomoci, neváhali byste ani sekundu!

Ptáte se, proč nabízím svoje know - how tak levně, i když má milionovou hodnotu? Chtěla jsem vytvořit něco velmi hodnotného a mojí touhou je, aby se tyto informace dostaly mezi co možná největší množství vědomých lidí, kteří na sobě skutečně chtějí pracovat. Mezi lidi, kteří chtějí svým podnikáním vydělávat opravdu nadstandartní částky, jenže neví v čem a jak podnikat, aby to dávalo smysl a nebyla to jen ztráta času a peněz.

Proto jsem nastavila takovou cenu, aby si kurz s bonusy mohl dovolit každý. Rozhodla jsem se také, že si kurz můžete zakoupit i na splátky, aby vás to v samotných počátcích podnikání tolik nebolelo, přestože vím, že částka za kurz pro vás bude brzy malichernou. Tato skvělá cena však nebude trvat věčně! Jestli jste s tím srozuměni, tak už na nic nečekejte a zmáčkněte tlačítko.

 

 

Nevidím jediný důvod, proč byste měli váhat nad vstupem do tohoto kurzu

Dokážete si představit, jaké by to bylo?

 • kdybyste věděli, že vědomosti z tohoto kurzu vám už nikdo nevezme a že díky nim zvládnete vydělat miliony korun?
 • kdybyste pochopili svoji sílu a moc tvořit si svůj život?
 • kdybyste si mohli koupit vše, po čem vy nebo vaše rodina toužíte?
 • nemuset chodit do práce, když se vám zrovna nechce?
 • nemuset se pořád strachovat, jak vyjdete s penězi?
 • nemuset dělat na sny někoho jiného a místo toho si plnit sny vaše?

Vše, co vím a co vám teď předám, jsem se naučila 15letou praxí, sbíráním svých osobních zkušeností, zkoušením co funguje a co ne. V průběhu těch let jsem investovala stovky tisíc korun do poradenství s různými mentory a zkušenými lidmi, také do různých kurzů a knih. Investovala jsem množství času a peněz na učení se novým věcem.
Cítím se jako chodící knihovna. :)

Následně jsem vědomosti uváděla do praxe. Ne vždy to vyšlo. Vše, co vám tedy v kurzu předám jsou extrémně hodnotné informace! Neváhejte se vstupem do kurzu. Já vaše peníze nepotřebuji, vy moje informace ano.

Nevykročíte? Nikdy nedojdete do cíle!

Chcete být jednou tam, kde jsem já dnes? Dám vám konkrétní návod, jak na to. Po absolvování kurzu budete schopní jít a za pomocí konkrétních informací si vytvořit svůj vlastní prosperující byznys. Můžete dělat přesně to, co vám doporučuji, nebo můžete znalosti uplatnit v jakémkoliv jiném oboru, principy úspěšného podnikání zůstávají stejné.

Jste připraveni pár let makat, abyste zbohatli? SUPER! Přesně pro takové lidi tvořím. Musím se vám přiznat k jedné věci. Nesnáším chronické odkládače, nemakačenka, ty, co si furt stěžují na to, že něco nejde a taky ty, co si nejsou vědomi svojí síly a nevěří, že právě oni jsou ti, kdo je schopen změnit svůj život!

Tím jsem vás nechtěla odradit, jen vám dávám názornou ukázku mojí upřímnosti, protože pokud chcete se mnou spolupracovat, zvykejte si, že to nebude samé ťuťuňuňu, ale pořádná jízda! Pokud se z nějakého důvodu zaseknete, můžete očekávat podporu. Ale nečekejte, že vás budu litovat, to není nic pro mě. Namísto toho vám ukážu směr.
Vy sami to dokážete.

Tuším, že ačkoli si věříte, přesto vám možná nějaký slabý hlásek ještě našeptává, že to nedokážete. Radím vám, ihned ho umlčte a běžte a nějak se teď hned posuňte, abyste ho umlčeli. Třeba tak, že se přihlásíte do tohoto kurzu.

Vidím vám až do duše. Nezapomínejte, že jsem to já, kdo stál na vašem místě. Já jsem si prošla cestu, na kterou se teď společně vydáváme. Budu vám věrným podporovatelem, protože věřím v každého jedince, který se vědomě rozhodne na sobě zapracovat, že to zvládne. Pokud si nebudete s něčím vědět rady, podám vám pomocnou ruku. V každém případě ode mě čekejte obrovskou nálož nakopávací energie.

Nejsem zvyklá sedět s rukama v klíně a když nedělám toto, dělám támto. Neumím se nudit a bezcílně plout životem a tu stejnou energii předám i vám. Věřím, že jakmile uvidíte svoje první pokroky, budete namotivováni chtít víc. Máte na to. Ty první úspěchy v podobě vydělaných peněz, uvidíte až zázračně brzy. Vše, co vás v kurzu naučím, vás připraví (osobnostně i prakticky) na to, hned od prvního dne začít vydělávat.

Budu vám nápomocna i po zakoupení kurzu

Nejsem rychlokvaška, která tvoří kurzy jako na běžícím pásu, aby z vás vytáhla peníze a co s vámi bude potom, čert to vem. Záleží mi na vašem úspěchu. Záleží mi na tom, abyste byli taky úspěšní. Pokud jste se dostali až sem, určitě to není jen tak a právě nastal čas, kdy to konečně rozbalíte. Koupí kurzu to nekončí.

Pomohu vám dotáhnout váš nový byznys až do doby, kdy budete vydělávat. Budeme i nadále v kontaktu. Všechny informace, rady a osobní tipy uvedené v mém kurzu můžete vzít a použít k vytvoření reálného podnikání a prodeji fyzických produktů - povím vám i konkrétně jakých.

Jsme na stejné lodi

To, co vás naučím v kurzu, sama pořád i nadále aktivně praktikuji. Budeme tedy na stejné lodi. To stejné totiž dokážete i vy, pokud budete následovat moje kroky. Pokud se necháte inspirovat a taky si půjdete za svým štěstím. Vše, co si z kurzu odnesete, bude mít pro váš další životní směr nevyčíslitelnou hodnotu.

Dejme tomu, že bych kurz mohla prodávat za 1 000 000 Kč, protože má opravdovou hodnotu.

Kurz je v podstatě velmi jednoduše pojatý, jde mi o to, předat vám know how. Rozhodně nemějte obavy, že se v kurzu dozvíte nějaké zapeklitosti nebo vám neznámě věci. Naopak si myslím, že až zjistíte, jak směšně jednoduché může vydělávání peněz být, budete kroutit hlavou, že jste na to nepřišli sami.
Že jste nezačali už dávno.

Není to jen kurz. Je to transformace!

Zapomeňte na to, že nemůžete vydělávat
hodně peněz, protože...

 • peníze tu prostě nejsou pro vás, nezasloužíte si je
 • nemáte žádné odborné dovednosti
 • nemáte žádné zkušenosti s podnikáním
 • v podstatě ani nic moc neumíte
 • jste obyčejní
 • jste chudobní
 • štěstí vám nepřálo
 • jste jen z vesnice
 • jste bezvýznamný člověk
 • neměli jste ve škole dobré známky

Pro můj koncept podnikání nemusíte být extra inteligentní, nemusíte mít našetřeno mnoho peněz, nemusíte mít žádné dosavadní zkušenosti s podnikáním, nemusíte být odborník na nic a přesto můžete začít vydělávat krásné peníze HNED TEĎ!

PROČ MÁTE 100% ZÁRUKU TOHO, ŽE CO VÁS NAUČÍM BUDE SKUTEČNĚ FUNGOVAT?

JAKO SKORO VE VŠEM - JÁ NA TO JDU JINAK!

Netvořím věci jen proto, že to tak dělá někdo druhý a ono se to skvěle prodává. Vlastně se sama sobě divím. Jsem blázen když neobšlehnu něco, co funguje. Ale jak jsem vám už mnohokrát říkala, jdu cestou nevyšlapanou, jsem průkopník a inspirátor. To je mým darem.

Nekopíruju. Jsem natolik jedinečnou osobností, že by to bylo kontraproduktivní! :)

Naopak. Já jsem ten, koho vždy každý kopíroval. Ve všem. Nejprve se mi sice vysmívají, ale když vidí, jaký je za tím úspěch, jdou a okopírují to. Dělám si věci po svém. Vše, co dělám, vychází z mého souladu se sebou samou.
A ono to zatraceně funguje!!!

Fungování všeho, co vás teď naučím jsem si tak nejprve otestovala sama na sobě. Kdyby tomu tak nebylo,
asi bych už zkrachovala, nemyslíte? Podnikám 15 let v tom stejném oboru. A teď to naučím vás!

Díky tomuto kurzu se naučíte, co a jak konkrétně dělat a co konkrétně prodávat, abyste stejně jako já vydělávali hezké částky! Nikomu nebudu věšet bulíky na nos, že se bez práce stanete přes noc milionářem. Kdepak, na to jsou tu jiní umělci. Já vám předám svoje reálné zkušenosti, které jsem nabyla letitou praxí. Řeknu vám, co funguje a proč a co nefunguje vůbec.

Můj kurz protkaný mojí jedinečnou energií průkopníka je tu právě pro vás!

Je mi nesmírným potěšením a ctí předat vám svoje zkušenosti, které 100% vedou k úspěchu. Svoje zkušenosti chci předat výhradně lidem chtivým, houževnatým a pracovitým, ochotným pro svůj sen a skvělý život něco obětovat. Nebojte, ty oběti nejsou zase tak velké. Je to především váš čas a práce, kterou na sobě a svém byznyse prostě musíte odmakat. To za vás bohužel neudělám ani já, ani nikdo jiný.

Lituji, ale kurz Z nuly na milion do půl roku je nyní UZAVŘEN! Tento kurz otevírám pouze 1x ročně.

Odhadované znovuotevření je cca na podzim 2022.

Máš neodolatelnou touhu ZAČÍT TEĎ HNED? Pro individuální vstup mě kontaktuj.