Stáhněte si můj eBook zdarma

Jak se z milionové holky milionářka stala

Změnou myšlení a vhodnými investicemi

Milionářem se staneš jen tehdy, pokud si to dovolíš. Dlouho jsem marnila čas s nesprávnými lidmi
a pomáhala jim v růstu jak osobnostním, tak finančním. Teprve až jsem se zaměřila čistě na svoje vlastní potřeby a uvědomila jsem si svoji sílu
a přestala zachraňovat všechny okolo, začal se můj život měnit. Pakliže chcete zasáhnout cíl, musíte si ho stanovit. A já si dala za cíl být bohatou
a spokojenou ženou. 

 • JAK MŮŽE MYŠLENÍ SOUVISET S BOHATSTVÍM?
  Pokud jedete v zajetém režimu hodné holky, matky pečovatelky, výkonné pracovnice, úžasné milenky... Je těžké se vymanit ze souvisejícího submisivního myšlení. Je potřeba si uvědomit, že myšlení výše jmenovaných z tebe milionářku neudělá
 • JAK SE POUHOU ZMĚNOU MYŠLENÍ MOHOU ZAČÍT DÍT NESKUTEČNÉ DIVY?
  Teprve když se konečně přestanete starat o blaho všech okolo, a sebe postavíte na piedestal, může se váš život začít měnit.
 • JAK SE Z MILIONOVÉ HOLKY MŮŽE STÁT MILIONÁŘKA?
  Inu... stálo mě to naprosté překopání mého smýšlení a celkově života, ale neměnila bych!
 • KDYŽ SE ZMĚNÍTE VY, ZMĚNÍ SE I CHOVÁNÍ VAŠEHO OKOLÍ K VÁM
  Nemyslete si, lidé moc dobře cítí vaše vyzařování. Když ze sebe přestanete dělat (byť nevědomky) chudinku, okolí si na vás přestane dovolovat. Naopak - začne k vám pociťovat respekt a obdiv. Ale nepřiznají vám to, na to jsou příliš slabí. :)
Když jsem přečetla Andrejčin blog, chtěla jsem vědět více. Stáhla jsem si její e-book zdarma, abych více nahlédla pod pokličku jejího podnikání a investování. A byla jsem nadšená. To je inspirativní děvče! Velmi oceňuji, že popsala svoji cestu od začátku. Svoji snahu, píli, vizi, nastavení mysli a hlavně - akci. Nic jí nespadlo do klína zadarmo. A to je důležité. Její příklad totiž ukazuje, že to může dokázat každý. Od nuly. Konec výmluv, jestli chcete někam dojít, tak nad tím přestaňte přemýšlet, vstaňte a udělejte první krok. Je jednoduché se milionářem narodit, ale pokud se pro to člověk rozhodne, může se jím stát. A Andrejka je toho důkazem. Pokud po přečtení e-booku zjistíte, že vás tato cesta zaujala, nechte si poslat její placený e-book, protože dostanete konkrétní návod, jak na to.
Kamila Hejnováúčetní
Pokud hledáte cestu, jak se vydat do světa investic, je eBook Jak se z milionové holky milionářka stala skvělý výchozí bod. Zjistíte, a možná budete stejně překvapení jako já, že investice nejsou ani zdaleka jen o číslech. Naprosto souhlasím s Andreou, že k jakémukoli posunu, svět investic nevyjímaje, je potřeba nejprve změna myšlení. Super inspirace na cestě za finanční svobodou.
Aneta Psotová
Souhlasím, že na začátku vždy musí být jasné rozhodnutí. A jít kupředu ať se děje co se děje. Tvé zkušenosti jsou důkazem, že správný způsob investování přinese výsledky. Věřím, že s tvou pomocí si mnoho lidí zajistí stabilitu pro život. Je fajn, že píšeš i o šetření a zacházení s financemi v běžných dnech. Že píšeš o důležitosti tvořit si rezervy. Věřím, že když člověk udrží nohy na zemi, jeho sen se s tvou pomocí uskuteční. Jsem profesí účetní, tak vím, že o peníze se musí pečovat. Správný milionář má své investice pevně pod kontrolou. Přeju ti spoustu spokojených klientů.
Jiřinka Jirková
Ebook Jak se z milionové holky milionářka stala je naprosto inspirativní a zajímavé čtení pro toho, kdo chce vzít svůj život do svých rukou a stát se finančně nezávislým a svobodným. Přečetla jsem ho jedním dechem a viděla jsem v něm sebe a svůj život. Už dlouho přemýšlím nad výběrem vhodných investicí a investování do nemovitostí vidím jako nejlepší investici do své budoucnosti. Díky tomuto ebooku a jeho autorce jsem našla spoustu zajímavých a důležitých informací a hlavně návod, jak se stát finančně nezávislou ženou.
Andrea Musiolová
E-book "Jak se z milionové holky milionářka stala" je startem pro Vaše dlouhá váhání, pokud se rozhodujete nějak investovat a přesto se bojíte více riskovat. V tomto E-booku najdete základní návod jak na to. Zároveň zde najdete podporu, která je velmi důležitá - nebát se a věřit si. Díky tomuto E-booku máte tak možnost se nejen něco nového naučit, ale také něco nového pochopit.
Petra Bukovanská

Registrujte se do členské sekce mého 7denního mini kurzu
Z nuly na milion do půl roku ZDARMA

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vytvoření a fungování vašeho účtu zdarma.