Právě běží kampaň na příručku. Co to znamená pro tebe? Koupíš ji levněji!

Zadej slevový kód: SLEVA60

Díky tomu příručku získáš s bombastickou 60% slevou!!!

To znamená za pouhých 13 200 Kč namísto 33 000 Kč.

Sleva platí i na V.I.P. verzi s 1:1 konzultacemi a lze i platbu na splátky.

Akce trvá pouze do prvního máje, tak neváhej a začni studovat, jak na investice do nemovitostí, ještě dnes!

Nechce se ti dělat? Vůbec se ti nedivím! :)

Já, kdybych chtěla, nemusela bych už pracovat. Těžím totiž z pasivního příjmu, který jsem si již ve věku 31 let vybudovala.

 

A to jsem jen obyčejná vesnická holka.

 

Zvládla jsem to i bez bohatého přítele, podporujícího okolí, nebo štědrých rodičů.

 

PROTOŽE JSEM CHTĚLA!

 

A co ty? Necháš se zahanbit?

 

Chceš moje MILIÓNOVÉ rady, jak na to?

 

Klíčem k úspěchu jsou informace.

 

Jakožto zkušený investor do nemovitostí ti dám přesné návody, co a jak udělat od A do Z!

Není nad čím váhat, už nechci čekat ani minutu!!!

Jsem si vědom(a) toho, že lepší čas, než je právě TEĎ neexistuje a že mám nyní jedinečnou šanci naučit se něco užitečného.

Něco, díky čemu si dokážu vybudovat vysněný pasivní příjem!

Rozumím, že uhrazením částky moje cesta teprve začíná a že se jedná o samostudium. Samozřejmě, pokud ti nebude něco jasné a budeš se potřebovat doptat, budu fungovat jako tvoje podpora po emailu.

Příručka je vhodná právě pro tebe, pokud:

 • Víš, že po absolvování výcviku pomocí této příručky budeš naprosto přesně vědět, co a jak máš udělat, aby sis vybudoval(a) pasivní příjem pomocí investic do nemovitostí. Budeš vědět, jak z investic do nemovitostí vytěžit maximum. Budeš znát všechny možné nástrahy, které tě mohou zbytečně připravit o peníze, čas a nervy. A dokonce se i naučíš, jak při koupi ušetřit stovky tisíc korun!
 • Zatím nemáš miliony (ani já neměla, když jsem začínala), přesto víš, že když TEĎ začneš, už za pár let je mít budeš!
 • Se chceš učit od chytřejšího (v tomto opravdu jsem) a zkušenějšího člověka, který tvoji cestu prošel chvíli před tebou a zná tak přesně všechny tvoje obavy.
 • Nechceš směňovat svůj čas za peníze. Namísto toho necháš svoje peníze pracovat za tebe. Chceš taky těžit z pasivního příjmu stejně jako já.
 • Nechceš donekonečna přešlapovat na místě a rozhodl(a) jsi se pro svoji zajištěnou budoucnost něco smysluplného udělat.
 • Nechceš už ztrácet čas, protože víš, že kdyby ses odhodlal(a) začít před pár lety, už jsi mohl(a) být dávno za vodou. Nezapomeň, že zatímco váháš, nemovitosti neustále rostou na hodnotě. A ne málo. Skokově!
 • Si uvědomuješ, že to máš ve svých rukou. Nikdo se o tebe nepostará lépe, než ty sám(a). Ani přítel(kyně), ani stát, ani rodina. Je to na tobě.

Už máš dost přešlapování na místě a odkládání svého úspěchu
do budoucnosti?

GARANTUJI ti, že po přečtení mého výživného eBooku pocítíš obrovský příval energie a nebudeš se moci dočkat, až  převedeš do praxe, co jsem tě naučila!

eBook Příručka pro všechny, kteří to

s investováním do nemovitostí myslí vážně nyní za SUPER CENU!!!

Patříš mezi lidi, kteří vědí, co od života chtějí a úmorná práce do vysokého věku to rozhodně není. Věříš, že můžeš mít cokoli, co si vysníš. Zároveň však také víš, že pro svoje štěstí nejprve musíš něco udělat. Už se ti příčí představa, že svoji touhu po pasivním příjmu zase odkládáš někdy do budoucna. Víš, že pokud nezačneš teď hned, pravděpodobně nezačneš nikdy.

Nechceš plýtvat svým časem a chceš si život organizovat podle sebe. 

Víš, že tvoje limity, kterými ses v průběhu života obalil(a), tě brzdí a jsi připraven(a) to teď změnit. Zbavíš se všech překážek, které ti stojí v cestě. 

Abychom mohli v životě něco změnit, musíme se zpravidla pořádně naštvat. Jsem ráda, že tato chvíle pro tebe právě nastala a bude mi ctí tě provést možnými úskalími při cestě za pasivním příjmem.

Držím se hesla - Kdo je připraven, není překvapen! Ze zkušenosti totiž vím,
že pakliže jsem na nějakou situaci neprůstřelně připravena, žádné nepříjemné překvapení se nekoná a vše jde hadce... :)

Když už něco dělám, tak to dělám FAKT pořádně.

 

Vše mám promyšlené do posledního detailu. Proto jsem tak skvělá ve všem, do čeho se pustím.

Pokud tě dráždí, že jsem tak sebevědomá - SUPER! Začni investovat a makat na sobě a budeš taky! :)

 

Kdo by taky nebyl sebevědomý, když by věděl, že všechno, co má, má díky tomu, že trochu máknul.

I ty to můžeš mít. Nejsem žádná super žena.
Jsem obyčejný člověk, tak jako ty.

Nenabízím instantní úspěch, ale garantovaný výsledek, když trochu mákneš a budeš se řídit mými osvědčenými radami v příručce.

Nebojuji extrémně nízkou cenou, bojuji hodnotou poskytovaných zkušeností a informací...

Ostatně, svědčí o tom...

Reference od mých prvních nadšených zákazníků, kteří už spřádají plány, jak co nejrychleji začít investovat...

Tento eBook mě naprosto šokoval svou komplexností a nespočtem hodnotných informací. Byla jsem překvapená, jak je úžasný a propracovaný do každého detailu. Ani by mě nenapadlo, co vše je potřeba zařídit a hlavně na co vše je potřeba myslet, když se člověk pustí do koupě nemovitostí. V eBooku Příručka pro začínajícího investora do nemovitostí najde začínající investor veškeré rady, triky a informace, které rozhodně potřebuje znát a vědět. Měl by si jej pořídit každý, kdo plánuje koupit jakoukoliv nemovitost. Bude mu neskutečným pomocníkem a obohatí ho ve všech směrech. Rozhodně doporučuji si ho pořídit. Já vůbec nelituji. Díky němu se už nebudu bát pustit se do koupě nemovitostí.
Andrea Musiolová
Když jsem přečetla Andrejčin blog a e-book zdarma, byla jsem hodně zvědavá na pokračování. Tohle děvče má co předat. Sdílí svoje cenné zkušenosti a poznatky ohledně investování do nemovitostí. Pokud jste nad tím už někdy uvažovali, tak neváhejte. Dodá vám to spoustu inspirace a motivace, provede počátečními úskalími začínajícího investora a upozorní, na co si dát pozor a dobře prověřit. Skvěle tu vysvětluje, jaké možnosti máte jako investor, jak funguje investiční hypotéka nebo dopady inflace. A v neposlední řadě vám přibalí hodnotné bonusy, které vám ušetří čas a peníze. Už projíždím realitní weby a mám konkrétní plán a představu, jak pokračovat. Díky za to!
Kamila HejnováÚčetní
Sama jako investor do nemovitostí doporučuji přečíst knihu všem, kteří se chystají ke koupi nemovitosti. V knize jsou popsány velmi nezbytné informace pro koupi a pronájem bytu, bytovou problematiku, ale hlavně i vysvětlení strachu z hypotéky. Celkově na mě e-Book působí dobrým dojmem s velmi dobrými tipy.
Jana GrófkováInvestorka do nemovitostí
Ebook poskytuje všem začínajícím investorům do nemovitostí základní informace k dané problematice pěkně pohromadě včetně zajímavých autorčiných zkušeností. Snaží se zbořit mnohé mýty, které panují například vzhledem k hypotéčním půjčkám a přináší cenné rady v mnoha oblastech. Také oceňuji jeho přesah do roviny osobnostního růstu, kdy jsou zmiňovány různé vesmírné principy a vlastní aha momenty autorky, které ve svém životě využívá a které ji dovedly na cestu úspěšného investora do nemovitostí. Měla jsem obavy, zda se opravdu dozvím něco nového a zda se dozvím opravdu konkrétní informace a příklady. O investování do nemovitostí jsem slyšela už dříve a začala jsem se o něj zajímat, informace pro mě tedy nebyly zcela nové, protože nejsem v tomto úplný neznalec, ale přesto zde byly nějaké nové aha momenty! Cenný je bonus pro OSVČ, dříve jsem měla předsudek, že pro OSVČ to není možné nebo třeba nápad koupit dva byty najednou a tak ušetřit. V ebooku bylo vše shrnuto pěkně pohromadě. Ebook bych doporučila úplným nováčkům, kteří nemají o investování do nemovitostí žádné znalosti a netuší jak fungují všechny věci okolo prodeje nemovitostí. Také všem, kteří si chtějí vytvořit pasivní příjem. A dále těm, kteří chtějí mít vše potřebné k této problematice na jednom místě a chtějí se k informacím v průběhu času vracet, aby si ověřili, že na nic v celém procesu nezapomněli.
Renča
Ebook se mi líbí graficky a hlavně je velmi celkově hodnotný. Ebook bych doporučila všem lidem, kteří se zajímají o pasivní příjem, těm, co chtějí zhodnotit své příjmy a těm, co chtějí mít určitou svobodu bytí a finanční nezávislosti. Ebook mi pomohl si ujasnit různé varianty koupě a jejich financování a pronájmu nemovitostí včetně ukázkových výpočtů. Měla jsem pochybnosti s prodávajícími v exekuci a nebo neplatícími nájemníky, jak je vystěhovat, když neplatí, ale v ebooku je uvedeno několik praktických tipů, jak se tomu právně vyhnout a tato rizika si zajistit.
Monika
Pokud zvažujete nákup nemovitosti jako investor, ale nevíte, jak a kde začít, a navíc stále máte tak trochu i pochybnosti, které vás od toho odrazují, je pro vás eBook super volbou. Zjistíte, že investice do nemovitostí není ani zdaleka jen o financích – stejně důležité je totiž i odpovídající nastavení vlastní mysli. eBook obsahuje spoustu důležitých otázek, na které je určitě nutné znát odpovědi, než se do světa investic vůbec pustíte. Po přečtení eBooku budete mít jasno, jakým směrem se chcete profilovat a jaké podniknout další kroky – a fakt k tomu není potřeba žádná předchozí znalost z oblasti financí či nemovitostí. Andrea nespekuluje a drží se hesla „dvakrát měř, jednou řež“, takže uvádí i spoustu praktických příkladů, co všechno je potřeba si ohlídat. Bonus vás připraví na možná úskalí při zařizování hypotéky (což je skvělé nejen pro OSVČ) a vzor smlouvy pro nájemce přímo do právničky už je opravdu jen třešničkou na pomyslném dortu.
Aneta Psotová
Ebook je velmi praktickou a věcnou příručkou pro každého nováčka, který přemýšlí o koupi nemovitosti a to ať už k investici či vlastnímu bydlení. Provede vás celým procesem doslova od A do Z a připraví na vše, co byste rozhodně měli vědět. Autorka si mne navíc získala svým oduševnělým a pozitivním přístupem k životu. Musím říct, že jsem eBook přečetla jedním dechem. Je psán čtivě a hlavně velmi věcně. Jelikož jsem si celým procesem koupě nemovitosti prošla, mohu potvrdit pravdivá tvrzení a fakta.
Adéla Kallmünzerová
Text eBooku je psaný velmi jednoduše, pro člověka, který se tím nikdy nezabýval je to hezky srozumitelné. Z vlastní zkušenosti vím, že se spousta lidí rozhodne například do koupě nemovitosti na hypotéku nejít, protože u první banky řekli ne. Ale řekla bych, že je to hodně o odhodlání, jít si za tím. Tvá kniha určitě dodá odvahu!
Petra
V ebooku jsem ocenila autenticitu a praktické rady získané vlastní zkušeností autorky. Snaha předat maximum je opravdu hmatatelná. Jsem stavař, projektant, chvíli jsem působila jako asistentka odhadce nemovitostí a musím přiznat, že i tak bylo pár „AHA“ momentů, které mne při čtení ebooku obohatily.
Olga Rojíčková Merendová
Právě připravuji - EBOOK pro začínající investory

Jaké výsledky koupí mé milionové příručky pro sebe
získáš?

 • PENÍZE
  Díky mým radám, tipům a návodům nejen že ušetříš statisíce, ne-li miliony korun, ale budeš přesně vědět, jak na to, abys vydělával(a) ve formě měsíčního cash flow!
 • ČAS
  V příručce + 3 BONUSECH ZDARMA nalezneš moje vlastní zkušenosti získané praxí. Získáš přesné návody od A do Z od člověka, který je sám několik let investorem a vlastní několik investičních nemovitostí různého typu, které mu generují pravidelný pasivní příjem. Všechny svoje investice beru jako vykrmenou slepičku, která mi každý měsíc snáší zlatá vejce. Já se o ni na oplátku hezky starám, ale zase ne tolik, protože je velmi samostatná! A to se mi líbí... :)
 • KNOW HOW
  Ono se řekne investovat do nemovitostí. Jenže, jak to udělat, aby ti tvoje investice skutečně vydělávaly? Jsem zběhlá v podnikání i v investování do nemovitostí. Nic netajím, všechno ti povím! Příručka dále obsahuje spoustu úžasných kreativních rad a tipů, které ti skutečně pomohou začít!!! A v neposlední řadě se dozvíš, jak můžeš vyjednáváním o cenách při koupi investičního bytu ušetřit stovky tisíc korun!
 • 3 SUPER hodnotné bonusy
  Mám ráda nadstandardní péči, proto i tobě ji ráda poskytnu. Připravila jsem pro tebe ne jeden, ale rovnou 3 SUPER VYMAKANÉ BONUSY!
 • VZOR NÁJEMNÍ SMLOUVY
  Získáš ode mě BONUS v hodnotě 6 000 Kč. Se svojí právničkou jsme sestavily nájemní smlouvu včetně arbitrážní doložky, takže nájemce záškodník si na tebe rozhodně nepřijde!
 • JEDNODUCHOST
  Vše, co potřebuješ vědět o investování do nemovitostí získáš přehledně na jednom místě. Koupíš jednou a už nic jiného nepotřebuješ! Získáš soubor všech potřebných informací včetně nájemní smlouvy! Co více si přát?

eBook nevyčíslitelné hodnoty

Příručka pro všechny, kteří to s investováním do nemovitostí myslí vážně

 

v hodnotě 80 000 Kč!

V eBooku se mimo jiné dozvíš, jak jsem na novém investičním bytě ušetřila 600 000 Kč!

 

!množství AHA a WOW momentů!

 

a také moje osobní tipy, jak začít, když zatím ještě nemáš ani vindru!

+ BONUS ZDARMA - přesný postup koupě bytu na hypotéku od developera, který získáš pouze s nákupem hlavního eBooku

 

v hodnotě 35 000 Kč!

+ BONUS ZDARMA - vzorová nájemní smlouva sepsaná právničkou

 

v hodnotě 6 000 Kč!

+ BONUS ZDARMA - vzor dotazníku pro tvého budoucího nájemce

 

v hodnotě 2 000 Kč!

Také se chci stát expertem v investování do nemovitostí

Program je určený pro tebe, pokud:

 • Chceš si život užít a ne strávit v práci
 • Chceš být pánem svého času
 • Chceš převzít otěže svého života
 • Chceš si časový rozvrh tvořit tak, abys cítil(a) spokojenost a naplnění
 • Nechceš celý život poslouchat šéfa, protože víš, že ty sám(a) si dokážeš být tím nejlepším šéfem!
 • Nechceš už vyměňovat svůj čas za peníze protože víš, že pasivní příjem ti dokáže ,,přinést výplatu,, ač jsi nemusel(a) hnout prstem
Rozhodnutí je50%

Moje Příručka pro všechny, kteří to s investováním do nemovitostí myslí vážně včetně bonusů je propracovaná a její obsah je nevyčíslitelné hodnoty!

Nejsou to nudné fráze, ale moje osobité postřehy a zkušenosti.

Nezapomeň, že jsem investovala mnoho let a mnoho peněz na to, abych znala vše, co vím teď! A tobě tyto informace nyní předávám v uceleném balíčku za zlomkovou cenu!

Příručka je podána příběhovou formou a nechybí v ní žádné podstatné informace, které by měl investor znát. Paradoxem je, že to, co vím já, nezná mnoho i zkušenějších investorů!

Co tě čeká a nemine?

 • Návody na všechno, i na to, co by tě v životě v souvislosti s nemovitostmi nenapadlo řešit :)
 • mnohaleté know how skutečného investora do nemovitostí (domy, byty, pozemky, komerční nemovitosti)
 • smlouva na pronájem bytu sepsaná právničkou
 • množství AHA a WOW momentů
 • Získání důvěry, že když jsem to zvládla já, tak ty taky
 • Objevení svých netušených schopností
 • Návody, jak ušetřit statisíce
 • Mnoho bonusů
 • Emailová podpora zdarma
 • Moje dobrodružná cesta za získáním hypotéky, i když mi všichni říkali, že jako OSVČ žádnou nedostanu
 • Dotazník pro najítí toho nejvhodnějšího nájemníka
 • Uvědomění si toho, že peníze by měly pracovat za tebe, ne ty pro peníze

Nyní si shrneme, co všechno koupí získáš:

Příručka pro začínajícího investora do nemovitostí

80 000 Kč

 

BONUS - OSVČ - koupě investičního bytu na hypotéku od developera

35 000 Kč

BONUS - Vzorová smlouva na pronájem bytu sepsaná právničkou - naprosto neprůstřelná!

6 000 Kč

BONUS - Dotazník, díky kterému najdeš toho nejvhodnějšího a bezproblémového nájemníka

2 000 Kč

VIP verze - 1 x  1:1 konzultace - 2 h

Osobně nebo online, jak ti bude vyhovovat. Probereme vše, co tě zajímá (nejen o nemovitostech) a co se hodí říci jen mezi čtyřma očima :)

30 000 Kč


Hodnota všech položek:
153 000 Kč

CENA PRO TEBE:

Už se nemohu dočkat na spolupráci!